Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek hledá prodejce do Velikonočního městečka

Koncem března proběhne ve Frýdku-Místku tradiční akce s názvem Velikonoční městečko. To nabídne řadu zboží i kulturní program. V současné době město hledá prodejce pro velikonoční trhy.

Město ve spolupráci se společností KulturaFM připravuje tradiční Velikonoční městečko, které vyroste na místeckém náměstí Svobody. Od čtvrtka 29. do soboty 31. března bude lákat na zajímavý program pro všechny bez rozdílu věku. V této chvíli město hledá prodejce na velikonoční trhy.

“Naše představa je, aby to byla klasická řemesla od nějakých dřevěných vařeček přes květinovou výzdobu až po vajíčka. Ta škála je ale velice pestrá, takže to mohou být i jiné domácí výrobky. Plánujeme, že by byly stánky hlavně po obvodu. Bude tam rozdíl oproti Vánočnímu městečku, protože tam nebude tolik stánku hlavně na té radiále. Souvisí to i s tím, kolik se nám přihlásí prodejců a jak budou zajímaví, protože, když se nám přihlásí zajímaví prodejci, budeme rádi a nějaké stánky přidáme. Pokud by nějaký prodejce chtěl prodávat ve Frýdku-Místku, ať se nám ozve. My se snažíme tu nabídku každý rok zpestřovat a budeme rádi, když se nám objeví noví prodejci,” řekl náměstek primátora města Frýdku-Místku Karel Deutscher.

Město má pro prodejce i výhodnou nabídku. Tradiční velikonoční zboží, rukodělné výrobky, místní pochutiny nebo první jarní sazenice mohou trhovci prodávat ve Velikonočním městečku, aniž by platili nájem. Přihlášky najdou zájemci na webových stránkách městské společnosti KulturaFM.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy