Reklama

Turistické info centrum F-M zamíří do Ostravy

Turistické informační centrum zamíří do Ostravy. Na veletrhu cestovního ruchu představí svou nabídku atraktivních míst ve Frýdku-Místku a okolí a prozradí i pár novinek, které pro letošní rok chystá.

Stáhnout video
Reklama

Pokud uvažujete, kam pojedete letos na dovolenou, přemýšlíte nad táborem pro děti, a nebo prostě jen chcete získat inspiraci, kde zajet o víkendu, tak s tím vším vám může pomoci veletrh Dovolená 2019, který se od 1. do 3. března koná v Ostravě na Černé louce. A právě tam se bude mimo jiné prezentovat také Turistické informační centrum Frýdek-Místek, které spolu s turistickou oblastí Beskydy-Valašsko představí všem zájemcům řadu krásných míst a zajímavých aktivit pro děti i dospělé.

“Vždy se začátkem nového roku přichází pro naše Turistické informační centrum Frýdek-Místek doba, kdy vyrážíme na veletrhy cestovního ruchu, které se konají nejen v ČR, ale také v zahraničí. Během ledna a února jsme již představili turistickou nabídku Frýdku-Místku na veletrzích v Brně, Bratislavě, Praze a nyní se potkáme s potencionálními návštěvníky téměř na domácí půdě, a to konkrétně v Ostravě,” sdělila marketingová manažerka TIC F-M Lucie Talavašková.

Veletrhy jsou nejen místem setkání odborníků v cestovním ruchu, ale jsou především určené těm, kteří se chystají cestovat a navštěvovat zajímavé lokality.

“Právě na veletrzích tak mají možnost prostřednictvím face to face navštívit danou lokalitu a získat co nejvíce potřebných informací a rozhodnou se, kam zamíří. Na všech veletrzích představíme mimo jiné i novinky, které pro letošní turistickou sezónu naše informační centrum připravilo, a to konkrétně produkt Objev 4 tajemství Frýdku-Místku a nový materiál a webové stránky, které jsou určeny rekreační oblasti Olešná,” prozradila Talavašková.

Turistické informační centrum Frýdek-Místek můžete v průběhu března a dubna potkat také na veletrhu Infotour a cyklistika v Hradci Králové, Glob v Katovicích a na Mezinárodním turistickém veletrhu v Zabrze.

ReklamaHabsburkové na Frýdku / výstava

30.05. 10:00 - 08.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Když dřevěný princ s drakem bojoval / výstava

13.06. 10:00 - 15.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Mikuláš Klaudyán: První mapa Čech 1518 / výstava

27.06. 10:00 - 22.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Vladimír Holaza
Frýdek-Místek
od 30 000 Kč

Detail

TEMATO SMART REAL s.r.o.
Frýdek-Místek
od 40 000 Kč do 50 000 Kč

Detail

Elektroservis Paskov s.r.o.
Frýdek-Místek
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu