Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

SVČ Klíč připravilo pobytové a příměstské tábory

Středisko volného času Klíč každoročně připravuje pro děti a mládež pobytové a příměstské tábory. Také pro letošní rok jich přichystalo celou řadu. Zájemci by si ale měli pospíšit, místa se rychle plní.

Přestože léto a velké prázdniny jsou ještě v nedohlednu, už dnes mají rodiče možnost vybírat pro své ratolesti z široké nabídky zajímavých a tematicky pestrých táborů. Pro letní sezónu je přichystalo Středisko volného času Klíč. Velmi oblíbené rodiči dětí zejména mladšího školního věku jsou příměstské tábory.

“Příměstských táborů letos nabízíme 14. Tradičně bude osm takových těch velkých klasických táborů, které máme pokaždé. Připravili jsme také šest specializovaných táborů, z čehož dva jsou dramatické, dva výtvarné a dva tábory u koní. Na těch klasických táborech jsou programy různé, od cestování časem, přes detektivy, ekotábor až po řadu dalších témat, ani je všechna nevyjmenuji. Ty specializované budou pro trošku starší děti, které mají zájem o ten daný obor, takže pro výtvarníky, pro divadelníky a milovníky koní,” popsal zástupce statutárního orgánu SVČ Klíč Patrik Siegelstein.

Kromě příměstských táborů připravilo Středisko volného času Klíč pro děti od 6 do 15 let také sedm velkých pobytových táborů na různá témata.

“Opět děti zažijí spoustu dobrodružství, soutěží a her. Provedeme je nejrůznějšími tématy. Letos je čeká například Formule 1, Svět motosportu, 12 úkolů pro Asterixe, kde budou pomáhat Asterixovi a Obelixovi osvobodit galskou vesnici od Římanů, čeká je Šachový tábor, budou vyšetřovat se Sherlockem Holmesem, cestovat časem a zúčastní se nádherného světa čar a kouzel s Harrym Potterem a jeho kamarády,” doplnil Siegelstein

Nabídku táborů mohou rodiče nalézt na webových stránkách www.klicfm.cz, kde mohou své děti on-line přihlásit. Přihlásit je mohou ale také osobně ve Středisku volného času Klíč nebo telefonicky.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


JASPA Servis s.r.o., pracoviště Třinec
Třinec
od 11 400 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 19 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

"ALPRESS" společnost s ručením omezeným - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 20 000 do 26 700 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry