Primátor přivítal prvního občánka roku 2019

Na frýdeckém magistrátu proběhlo setkání primátora města Michala Pobuckého a rodičů letos prvního narozeného občánka roku. Primátor popřál rodičům a hlavně miminku do života vše dobré a předal jim dárky.

Reklama

Prvního ledna tohoto roku v 9 hodin a 34 minut se ve frýdecké porodnici mamince Nele Wlochové a tatínkovi Mateji Sliackemu narodila malá Šarlotka, která se zároveň stala prvním občánkem Frýdku-Místku. Vážila 3200 gramů a měřila 48 centimetrů. O několik týdnů na to zavítali šťastní rodiče i s miminkem na magistrát, kde je přivítal primátor města Michal Pobucký.

“Přivítal jsem prvního občánka, který se v letošním roce ve městě narodil. Je to malá holčička Šarlotka. Je plná zdraví a je velmi spokojená. Dostala od města zlatý řetízek na krk se znamením zvěrokruhu kozorohem. Potom knížku, kterou jí budou rodiče číst, a spoustu dalších drobných dárečků,” sdělil primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Šarlotka je prvním dítětem rodičů, kteří rozhodně nečekali, že právě jejich miminko se stane prvním občánkem města.

“Šarlotka je úplně hodné miminko. Ze začátku se častěji budila, teď už je to v pořádku. Už se i vyspíme. U doktorky je všechno v pořádku, daří se jí, je zdravá, takže jsme šťastní rodiče. Já si myslím, že i mně to jde všechno tak nějak v pohodě. To, že nás pan primátor přijal mě velmi mile překvapilo a jsem spokojená,” řekla maminka Nela Wlochová.

“Je to velmi pěkné gesto od primátora. Je to vyšperkované tím, že jsme pro Frýdek v tomto roce první. Vážíme si toho,” řekl tatínek Matej Sliacky.

Nechat Šarlotku dlouhou samotnou rodiče nechtějí. Za pár let by se tak mohla dočkat sourozence.
Escualo Quintet: Tango / koncert

28.05. 19:00 - 26.05. 0:04
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Dětský den s dinosaurem

01.06. 14:00 - 26.05. 0:04
Frýdek-Místek, Sady Bedřicha Smetany, Frýdek - Místek

Snídaně s daty / přednáška o trendech na trhu práce

12.06. 10:30 - 26.05. 0:04
Frýdek-Místek, Carbon, zábavní centrum, Frýdek - Místek

Charita Frýdek - Místek
Frýdek-Místek
od 24 500 Kč do 25 500 Kč

Detail

Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště
Frýdek-Místek
od 17 000 Kč

Detail

J&LaS s.r.o.
Frýdek-Místek
od 18 000 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu