Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Primátor přivítal prvního občánka roku 2019

Na frýdeckém magistrátu proběhlo setkání primátora města Michala Pobuckého a rodičů letos prvního narozeného občánka roku. Primátor popřál rodičům a hlavně miminku do života vše dobré a předal jim dárky.

Prvního ledna tohoto roku v 9 hodin a 34 minut se ve frýdecké porodnici mamince Nele Wlochové a tatínkovi Mateji Sliackemu narodila malá Šarlotka, která se zároveň stala prvním občánkem Frýdku-Místku. Vážila 3200 gramů a měřila 48 centimetrů. O několik týdnů na to zavítali šťastní rodiče i s miminkem na magistrát, kde je přivítal primátor města Michal Pobucký.

“Přivítal jsem prvního občánka, který se v letošním roce ve městě narodil. Je to malá holčička Šarlotka. Je plná zdraví a je velmi spokojená. Dostala od města zlatý řetízek na krk se znamením zvěrokruhu kozorohem. Potom knížku, kterou jí budou rodiče číst, a spoustu dalších drobných dárečků,” sdělil primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Šarlotka je prvním dítětem rodičů, kteří rozhodně nečekali, že právě jejich miminko se stane prvním občánkem města.

“Šarlotka je úplně hodné miminko. Ze začátku se častěji budila, teď už je to v pořádku. Už se i vyspíme. U doktorky je všechno v pořádku, daří se jí, je zdravá, takže jsme šťastní rodiče. Já si myslím, že i mně to jde všechno tak nějak v pohodě. To, že nás pan primátor přijal mě velmi mile překvapilo a jsem spokojená,” řekla maminka Nela Wlochová.

“Je to velmi pěkné gesto od primátora. Je to vyšperkované tím, že jsme pro Frýdek v tomto roce první. Vážíme si toho,” řekl tatínek Matej Sliacky.

Nechat Šarlotku dlouhou samotnou rodiče nechtějí. Za pár let by se tak mohla dočkat sourozence.

Nahlásit chybu
Komplexní domácí zdravotní péče Šebestová s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 150 Kč/hod.

Detail

Marcela Jargašová - FERMONT - pracoviště
Třinec
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Město Jablunkov - pracoviště
Frýdek-Místek
od 18 780 Kč/měsíc

Detail