Domácí hokejisté skončili na Fajnem turnaji šestí

Mladí hokejisté sehráli utkání v rámci Fajneho turnaje 2019. V hale Polárka se postavili slovenskému týmu Havrani Piešťany.

Letošní hokejová sezóna ve městě je minulostí. Poslední ledové dny v hale Polárka patřili hokejistům z 6. tříd, kteří od pátku do neděle bojovali o titul ve Fajnem turnaji. Zápasů se zúčastnili mladí hokejisté nejen v České republiky, ale také ze zahraničí. My jsme těsně před utkáním Frýdku-Místku se slovenskými Piešťanami navštívili šatnu domácích.

Anketa, hokejisté: 1. “Určitě vyhrajeme. Trénoval jsem a musel jsem se připravovat.” 2. “Byli jsme hodní, trénovali jsme, tak že vyhrajeme.” 3. “Já to vidím tak, že bychom mohli dát lepší výkon než vloni, takže bychom mohli být první.” 4. “Poprvé, když jsme hráli první zápas, nebyli úplně dobří. Tito soupeři budou lepší.”

“Fandím všem klukům. Trenér a všichni to tu budou řídit, já budu fandit. Naše kluky jsem kdysi trénoval, ale fandím všem týmům a celkově hokeji. Držím všem palce, ale doufám, že pro naše to dopadne trochu líp než pro ostatní,” řekl prezident HC Frýdek-Místek Pavel Palát

“Připravovali jsme se velmi poctivě na ten zápas, je pro nás hrozně důležitý. Jestli ho dnes vyhrajeme, máme šanci postoupit do vyřazovacích bojů. Pokud ho zvládneme, tak i ta pozice, ze které půjdeme do finálového souboje bude důležitá, buď z prvního, nebo druhého místa,” popsal trenér Tomáš Snášel.

Po prvotním rozbruslení dal čárový rozhodčí pokyn a utkání mezi HC Frýdek-Místek a Havrany Piešťany mohlo začít.

“Mám vždycky velikou radost, když vidím bojovnost a nadšení mladých sportovců, a proto mě těší, že se na zastupitelstvu podařilo dostatek hlasů pro to, aby hokej ve městě mohl fungovat i nadále. O tom, že ta podpora má smysl a že tu práci dělají dobře, svědčí i výsledky v mládežnickém hokeji, kdy mladí hokejisté například přivezli zlatou medaili z hokejového turnaje v Michalovcích,” řekl náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Slovenské Havrany domácí hokejisté udolali 7:4 a postoupili do vyřazovacích bojů. Z 12 zúčastněných týmů nakonec skončili na šestém místě. Vítězem turnaje se stal Junosť Minsk z Běloruska.
Koncert ZUŠ / komorní koncerty

20.02. 19:00
Frýdek-Místek, ZUŠ Frýdek - Místek

Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

WINNER GROUP-WG, s.r.o.
Jablunkov
od 17 000 Kč/měsíc

Detail

Mateřská škola, Nerudova 313, Třinec, příspěv. organizace
Třinec
od 23 590 do 29 970 Kč/měsíc

Detail

Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků