Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti ve školách se budou učit o vztahu člověka a psa

  • Havířov,

Děti ve školách se budou nově učit o vztahu člověka a psa, nebo o množírnách. O knihu, kterou napsala Andrea Dunová z Havířova, projevili učitelé velký zájem i přímo na křtu publikace.

Tato kniha Člověk a pes není obyčejnou publikací. Stane se totiž metodickou příručkou ve školách. Autorkou projektu je paní Andrea Dunová z Havířova, která se dlouhodobě věnuje osvětě a záchraně týraných psů z množíren. Vše odstartovala první kniha O čem sní holčičky z množíren, která popisuje osudy těchto zvířat.

“Už podepisujeme se školami smlouvy o spolupráci a kniha jde téměř do všech havířovských škol. Ale máme už i ohlasy z celé ČR. Školy se hlásí o tuto knihu,” řekla autorka knihy Andrea Dunová.

Knihy dostanou školy zdarma. Pro žáky škol jsou postupně zpracovávány i pracovní listy, které budou jakousi zpětnou vazbou, jak dokáží děti informace vnímat.

"Já si myslím, že je to velký přínos pro pedagogy, že najdou informace, jak se s knihou holčičky z množíren poprat. Jsem velmi ráda, že vznikla i druhá kniha,” řekla učitelka ZŠ Palkovice Šárka Juřicová.

"My jsme se do projektu přihlásili, podepsali jsme dnes smlouvu. Získali jsme dvě knihy a dvacet čítanek O čem sní holčičky z množíren. Myslím, že to bude hodně přínosné pro děti,” dodala zástupkyně ředitele ZŠ Kpt. Jasioka Havířov Růžena Bajerová.

Snahou tvůrců projektu bude také uspět s projektem u ministerstva školství. 

Nahlásit chybu
Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail