Děti ve školách se budou učit o vztahu člověka a psa

  • 12:20,
  • Havířov ,

Děti ve školách se budou nově učit o vztahu člověka a psa, nebo o množírnách. O knihu, kterou napsala Andrea Dunová z Havířova, projevili učitelé velký zájem i přímo na křtu publikace.

Tato kniha Člověk a pes není obyčejnou publikací. Stane se totiž metodickou příručkou ve školách. Autorkou projektu je paní Andrea Dunová z Havířova, která se dlouhodobě věnuje osvětě a záchraně týraných psů z množíren. Vše odstartovala první kniha O čem sní holčičky z množíren, která popisuje osudy těchto zvířat.

“Už podepisujeme se školami smlouvy o spolupráci a kniha jde téměř do všech havířovských škol. Ale máme už i ohlasy z celé ČR. Školy se hlásí o tuto knihu,” řekla autorka knihy Andrea Dunová.

Knihy dostanou školy zdarma. Pro žáky škol jsou postupně zpracovávány i pracovní listy, které budou jakousi zpětnou vazbou, jak dokáží děti informace vnímat.

"Já si myslím, že je to velký přínos pro pedagogy, že najdou informace, jak se s knihou holčičky z množíren poprat. Jsem velmi ráda, že vznikla i druhá kniha,” řekla učitelka ZŠ Palkovice Šárka Juřicová.

"My jsme se do projektu přihlásili, podepsali jsme dnes smlouvu. Získali jsme dvě knihy a dvacet čítanek O čem sní holčičky z množíren. Myslím, že to bude hodně přínosné pro děti,” dodala zástupkyně ředitele ZŠ Kpt. Jasioka Havířov Růžena Bajerová.

Snahou tvůrců projektu bude také uspět s projektem u ministerstva školství. 
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků