Reklama

Děti ve školách se budou učit o vztahu člověka a psa

  • 12:20,
  • Havířov ,

Děti ve školách se budou nově učit o vztahu člověka a psa, nebo o množírnách. O knihu, kterou napsala Andrea Dunová z Havířova, projevili učitelé velký zájem i přímo na křtu publikace.

Stáhnout video
Reklama

Tato kniha Člověk a pes není obyčejnou publikací. Stane se totiž metodickou příručkou ve školách. Autorkou projektu je paní Andrea Dunová z Havířova, která se dlouhodobě věnuje osvětě a záchraně týraných psů z množíren. Vše odstartovala první kniha O čem sní holčičky z množíren, která popisuje osudy těchto zvířat.

“Už podepisujeme se školami smlouvy o spolupráci a kniha jde téměř do všech havířovských škol. Ale máme už i ohlasy z celé ČR. Školy se hlásí o tuto knihu,” řekla autorka knihy Andrea Dunová.

Knihy dostanou školy zdarma. Pro žáky škol jsou postupně zpracovávány i pracovní listy, které budou jakousi zpětnou vazbou, jak dokáží děti informace vnímat.

"Já si myslím, že je to velký přínos pro pedagogy, že najdou informace, jak se s knihou holčičky z množíren poprat. Jsem velmi ráda, že vznikla i druhá kniha,” řekla učitelka ZŠ Palkovice Šárka Juřicová.

"My jsme se do projektu přihlásili, podepsali jsme dnes smlouvu. Získali jsme dvě knihy a dvacet čítanek O čem sní holčičky z množíren. Myslím, že to bude hodně přínosné pro děti,” dodala zástupkyně ředitele ZŠ Kpt. Jasioka Havířov Růžena Bajerová.

Snahou tvůrců projektu bude také uspět s projektem u ministerstva školství. 

ReklamaTragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

DEFENDIT CORDIS s.r.o.
Karviná
od 14 740 Kč

Detail

PROIN - projekce a realizace staveb, s.r.o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu