Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

MŠ Horymírova v Havířově prochází rekonstrukcí

  • Havířov,

Každým rokem během letních prázdnin Havířov investuje do oprav školských zařízení. Nyní přišla na řadu MŠ Horymírova, kde jsou práce v plném proudu. Rekonstrukce se dočká i budova v Dolní Suché.

Okna už se nedala ani otevřít, v létě nedýchatelno, v zimě velké náklady na vytápění. Tak hodnotí stav budovy Mateřské školy Horymírova ředitelka. Nyní má důvod k radosti, protože na začátku prázdnin začala rekonstrukce celého objektu. Přesto, že připravit třídy na práce byly náročné.

“Ve třídách, kde byly děti, bylo velké teplo. Teploty dosahovaly až 32 stupňů. Výměna oken, zateplení a také venkovní žaluzie budou přínosem hlavně pro děti a zaměstnance,” řekla ředitelka Drahomíra Smejkalová.

Město bude investovat i do další mateřské školy.

“Teď bychom měli začínat i školku v Dolní Suché, kde by se také měla zateplit fasáda, vyměnit okna a zateplit střešní konstrukce. My se vždy snažíme rekonstrukci připravit do letních měsíců, ale často se nám stane, že se stavba protáhne do září, října. Spolupracujeme s řediteli okolních škol,” uvedl náměstek primátora Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL).

“Je nám jasné, že celá stavba nebude hotová, ale vnitřní prostory budou hotovy tak, abychom mohly děti přijmout,” dodala ředitelka.

V případě potřeby nabídla pomoc školce MŠ Přímá.
Šakalí léta / muzikál

04.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

05.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Globus ČR, k.s. - HM Havířov
Havířov
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace
Karviná
od 35 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

JaPa full business s.r.o.-pracoviště
Český Těšín
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků