Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vánoce jsou svátky klidu a pohody v rodinném kruhu. Právě to přeje lidem i vedení radnice

  • Havířov,

Letošní Vánoce budou kvůli pandemii a opatřením určitě jiné. Je to ale čas, který bychom měli strávit s rodinou, užívat si pohádky, vůni cukroví. S přáním klidných svátků se připojilo i vedení radnice.

Josef Bělica (ANO), primátor Havířova: “Vážené dámy, vážení pánové, dovolte mi, abych vám za celé vedení města Havířova popřál klidné a pokud možno radostné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu. Pokud je to jenom trochu možné, zůstaňte zdraví, zůstaňte negativní. A co se týče výhledu na příští rok a prožití nového roku, buďte pozitivní a věřím, že společně se nám podaří zvládnout ne jenom tyto krizové časy, ale budeme schopni i dále rozvíjet naše krásné město.”
Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: “Milí občané, já bych vám chtěla popřát klidné Vánoce v kruhu rodiny, ať je strávíte krásně pohodově u pohádek a u voňavého cukroví. A navzdory všem depresivním událostem, které jsme všichni museli zažít, bych vám chtěla popřát zdravou mysl a optimistickou víru v lepší budoucnost.”
Ondřej Baránek (ANO), náměstek primátora: “Vážení a milí Havířované, vážení spoluobčané, chtěl bych vám popřát k Vánocům a do nového roku především hodně úsměvů, neboť si myslím, že to je ten jediný a pravý lék na všechny starosti a strasti a můžeme tak překlenout a udělat více pozitivna v našem městě a to bych si opravdu přál. I já na tom budu dělat maximum možného.”
Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora: “Vážení Havířováci, máme za sebou těžký rok a já bych vám chtěl všem popřát k těm Vánocům, ať máme společnou pohodu strávenou v rodinném kruhu, kde si odpočineme a kde budeme s blízkými a budeme se mít navzájem rádi.”
Stanislava Gorecká (ANO), náměstkyně primátora: “Vážení spoluobčané, vážení Havířovaci, Vánoce jsou tak hezké, jak hezké si je uděláme sami. Takže já vám přeji, abyste Vánoce strávili v klidu, v pohodě, ve zdraví s těmi lidmi, které máte rádi, ať už je to rodina, nebo jsou to přátelé.”
Daniel Vachtarčík (HPH), radní: “Vážení spoluobčané, máme za sebou těžký rok, který nás vystavil situacím, které jsme doteď nezažili. Proto vám moc a moc přeji, abychom v tomto vánočním čase měli tu rodinnou pohodu a klid, na kterou jsme vždycky zvyklí. A do nového roku mi dovolte popřát podle hesla Ve zdravém těle, zdravý duch. Hlavně to pevné zdraví a pak všechno snad přijde.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy