Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířov spustil provoz velkokapacitního očkovacího centra, lidé oceňují navigační systém

  • Havířov,

V pondělí v Havířově spustila nemocnice provoz velkokapacitního očkovacího centra. Během prvního dne dostalo vakcínu zhruba 300 lidí, kteří ocenili velký a vzdušný prostor i dobře propracovaný navigační systém.

Očkovací centrum v Havířově prošlo v pondělí první ostrou zkouškou. Pro všechny bylo důležité připravit vše tak, aby byl celý proces pro lidi jednoduchý a srozumitelný.

anketa: "Je to hezky udělané. Je to rychlé. Tak, jak registraci jsem měla udělanou rychle na městském úřadě, tak tady. Člověk vůbec nečekal. Přijdete na čas a jste hned hotová.”
anketa: "Musím říct, že jsem velice překvapen a jde vidět, že když se té akce chytí lidé, kteří tomu rozumí a ví, co mají dělat, tak je to tak, jak má být. Skutečně od prvopočátku, přesný sled akcí, kde sednout, kde zajít, kde odpočívat. 

Nemocnice má dobře vymyšlený i systém, jak dlouho má člověk čekat v odpočinkové zóně.

Irma Kaňová, PR manažer NsP Havířov: "Myslím, že je průběh naprosto hladký. V tomto vzdušném prostoru se všichni klienti, kteří se přijdou naočkovat, opravdu ztratí. Takže je to posun oproti původnímu prostoru."

Mnozí senioři se chodí ptát, zda se mohou v očkovacím centru také zaregistrovat do rezervačního systému. V hale to ale nelze. I nadále funguje registrace ve vstupní hale nemocnice, na odboru sociálních věcí magistrátu, nebo v domovech s pečovatelskou službou.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy