Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mirai potěšil karvinské čtenáře

  • Karviná,

Karvinská regionální knihovna hostila frontamana kapely Mirai, Mirae Navrátila. O setkání s ním byl mimořádný zájem, literární salon byl zaplněný do posledního místa.

Písní anděl začalo v literárním salonku setkání známého muzikanta Mirae Navrátila, frontmana a zpěváka kapely, jež nese název po jeho japonském jménu Mirai, a která proslula i dalšími hity jako "Když nemůžeš, tak přidej" a podobně. Ve festivalovém období si udělal čas na karvinské čtenáře a fanoušky.

"Jsem zvědavá na jeho život, co nám řekne o životě." "Já jsem přišla, ať ho víc poznám než jenom z toho pódia," prozradily fanynky.

Hned poté došlo na samotné povídání. Jeho život a hudební svět, ve kterém se pohybuje zajímal všechny přítomné. Nevynechalo se ani téma jeho vztahu ke čtení a knihám obecně.

"Já bych řekl, že není intenzivní, jak by měl být, četl jsem naposledy možná Harryho Pottera, teď jsem rozečetl asi 4 knížky o osobním rozvoji a většinou mě strašně nebavily, takže jsem to po 30 stranách zabalil a šel a teď čtu střípky amerických dějin. Já čtu knížky, abych si připadal chytřejší a vzdělával se, ale přitom to většinou nedopadne," řekl Mirai Navrátil.

Mirai má v plánu s kapelou dál pokračovat v koncertování, chystá další turné i novou desku. A v plánu má knihovna zvát do Karviné další hosty.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy