Reklama

Mirai potěšil karvinské čtenáře

  • 6. září 2018,
  • 11:03,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Karvinská regionální knihovna hostila frontamana kapely Mirai, Mirae Navrátila. O setkání s ním byl mimořádný zájem, literární salon byl zaplněný do posledního místa.

Reklama

Písní anděl začalo v literárním salonku setkání známého muzikanta Mirae Navrátila, frontmana a zpěváka kapely, jež nese název po jeho japonském jménu Mirai, a která proslula i dalšími hity jako "Když nemůžeš, tak přidej" a podobně. Ve festivalovém období si udělal čas na karvinské čtenáře a fanoušky.

"Jsem zvědavá na jeho život, co nám řekne o životě." "Já jsem přišla, ať ho víc poznám než jenom z toho pódia," prozradily fanynky.

Hned poté došlo na samotné povídání. Jeho život a hudební svět, ve kterém se pohybuje zajímal všechny přítomné. Nevynechalo se ani téma jeho vztahu ke čtení a knihám obecně.

"Já bych řekl, že není intenzivní, jak by měl být, četl jsem naposledy možná Harryho Pottera, teď jsem rozečetl asi 4 knížky o osobním rozvoji a většinou mě strašně nebavily, takže jsem to po 30 stranách zabalil a šel a teď čtu střípky amerických dějin. Já čtu knížky, abych si připadal chytřejší a vzdělával se, ale přitom to většinou nedopadne," řekl Mirai Navrátil.

Mirai má v plánu s kapelou dál pokračovat v koncertování, chystá další turné i novou desku. A v plánu má knihovna zvát do Karviné další hosty.
Antonín Goryl
Karviná
od 15 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Těšínská stavební s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Mediaservis, s.r.o.
Karviná
od 6 700 Kč do 13 350 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu