Karvinští házenkáři vybojovali doma první body

  • 15:57,
  • Karviná ,

Karvinští extraligoví házenkáři mají za sebou první domácí zápas sezóny. Soupeř z Hranic je dokázal pěkně potrápit, vítězství ale i tak zůstalo doma. Utkání skončilo rozdílem dvou branek 26:24.

Extraligoví házenkáři se na začátku sezony utkali venku s Novým Jičínem, kde po dramartickýxh bojíhc porhráli o jednu branku, první domácí zápas nebyl o nic lehčí, tentokrát už první body do tabulky za vítězství naskočily.

"U nás to ještě není ono, pořád to je takové kostrbaté, na tréninku to vypadá o hodně líp, ale prodat to v tom zápase ještě neumíme.," přiznal kriticky trenér Marek Michalisko.

"Věděli jsme, že nebude to lehký zápas po té prohře v Jičíně, ale chtěli jsme do toho vletět naplno. Ze začátku jsme sice prohrávali, ale pak jsme ukázali, že je v nás ta síla a myslím si, že to mělo skončit větším rozdílem," dodal Marek Monczka, hráč HCB Karviná.

"Když se podíváte historicky, Karviná nikdy jednoduše nevyhrála s Hranicemi, tak já jsem to čekal," dodal Nemanja Marjanovič, brankář.

Další domácí zápas je naplánován na neděli  30. září. Hrát se bude s Novým Veselím v tradičním čase , o půl 11 dopoledne.
Globus ČR, k.s. - HM Havířov
Havířov
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Trade Media International, s. r. o.
Český Těšín
od 20 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

ZUMI Transport s.r.o.
Havířov
od 16 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků