Karvinští házenkáři vybojovali doma první body

  • 13. září 2018,
  • 15:57,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Karvinští extraligoví házenkáři mají za sebou první domácí zápas sezóny. Soupeř z Hranic je dokázal pěkně potrápit, vítězství ale i tak zůstalo doma. Utkání skončilo rozdílem dvou branek 26:24.

Reklama

Extraligoví házenkáři se na začátku sezony utkali venku s Novým Jičínem, kde po dramartickýxh bojíhc porhráli o jednu branku, první domácí zápas nebyl o nic lehčí, tentokrát už první body do tabulky za vítězství naskočily.

"U nás to ještě není ono, pořád to je takové kostrbaté, na tréninku to vypadá o hodně líp, ale prodat to v tom zápase ještě neumíme.," přiznal kriticky trenér Marek Michalisko.

"Věděli jsme, že nebude to lehký zápas po té prohře v Jičíně, ale chtěli jsme do toho vletět naplno. Ze začátku jsme sice prohrávali, ale pak jsme ukázali, že je v nás ta síla a myslím si, že to mělo skončit větším rozdílem," dodal Marek Monczka, hráč HCB Karviná.

"Když se podíváte historicky, Karviná nikdy jednoduše nevyhrála s Hranicemi, tak já jsem to čekal," dodal Nemanja Marjanovič, brankář.

Další domácí zápas je naplánován na neděli  30. září. Hrát se bude s Novým Veselím v tradičním čase , o půl 11 dopoledne.
GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.
Karviná
od 16 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Radim Dobrovolný
Karviná
od 89 Kč

Detail

OKD, HBZS, a.s.
Karviná
od 30 000 Kč do 33 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu