Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští házenkáři vybojovali doma první body

  • Karviná,

Karvinští extraligoví házenkáři mají za sebou první domácí zápas sezóny. Soupeř z Hranic je dokázal pěkně potrápit, vítězství ale i tak zůstalo doma. Utkání skončilo rozdílem dvou branek 26:24.

Extraligoví házenkáři se na začátku sezony utkali venku s Novým Jičínem, kde po dramartickýxh bojíhc porhráli o jednu branku, první domácí zápas nebyl o nic lehčí, tentokrát už první body do tabulky za vítězství naskočily.

"U nás to ještě není ono, pořád to je takové kostrbaté, na tréninku to vypadá o hodně líp, ale prodat to v tom zápase ještě neumíme.," přiznal kriticky trenér Marek Michalisko.

"Věděli jsme, že nebude to lehký zápas po té prohře v Jičíně, ale chtěli jsme do toho vletět naplno. Ze začátku jsme sice prohrávali, ale pak jsme ukázali, že je v nás ta síla a myslím si, že to mělo skončit větším rozdílem," dodal Marek Monczka, hráč HCB Karviná.

"Když se podíváte historicky, Karviná nikdy jednoduše nevyhrála s Hranicemi, tak já jsem to čekal," dodal Nemanja Marjanovič, brankář.

Další domácí zápas je naplánován na neděli  30. září. Hrát se bude s Novým Veselím v tradičním čase , o půl 11 dopoledne.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy