Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

První semifinálové utkání házenkářů HCB Karviná

  • Karviná,

Extraligoví házenkáři Karviné si v úvodním semifinále play off poradili s pražskou Duklou.

Karvinští extraligoví házenkáři vedou v semifinálové sérii 1:0, krásnou a bojovou hru předvedli na domácí palubovce před plným publikem v hale tuto velikonoční neděli. Pražskou Duklu porazili 33:29. Zvlášť vydařený byl první poločas, tady měli karvinští hodně navrch, dokázali v jedné chvíli ze stavu 4:4 utéct Dukle o osm branek na 14:6.

"První poločas jsme zvládli dobře, škoda toho druhého poločasu. Tam jsme Duklu drželi o tři čtyři branky, ale moc jsme neproměňovali, ale tady to je semifinále, tady nikdo nic nebude vzdávat, to jsou vyhecované zápasy. Je důležité udržet klid, počítají se jen vítězství," řekl trenér Marek Michalisko.

Na palubovce v tomto utkání střelecky zazářil jednadvacetiletý Jan Plaček. V druhém poločase nastoupil do hry v době, kdy se křídlům příliš nedařilo. Plaček střelil čtyři beranky za sebou.

Skvělá souhra hráčů, silná podpora fanoušků a bojovnost přinesla Karviné tedy první výhru v semifinálové sérii. další domácí utkání se uskuteční v neděli 28.4. od 10:30 hodin.
Šakalí léta / muzikál

Dnes
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

Zítra
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o. ul. Mírová
Karviná
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

S-O-D Holding s.r.o.
Petřvald
od 21 400 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků