Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

První semifinálové utkání házenkářů HCB Karviná

  • Karviná,

Extraligoví házenkáři Karviné si v úvodním semifinále play off poradili s pražskou Duklou.

Karvinští extraligoví házenkáři vedou v semifinálové sérii 1:0, krásnou a bojovou hru předvedli na domácí palubovce před plným publikem v hale tuto velikonoční neděli. Pražskou Duklu porazili 33:29. Zvlášť vydařený byl první poločas, tady měli karvinští hodně navrch, dokázali v jedné chvíli ze stavu 4:4 utéct Dukle o osm branek na 14:6.

"První poločas jsme zvládli dobře, škoda toho druhého poločasu. Tam jsme Duklu drželi o tři čtyři branky, ale moc jsme neproměňovali, ale tady to je semifinále, tady nikdo nic nebude vzdávat, to jsou vyhecované zápasy. Je důležité udržet klid, počítají se jen vítězství," řekl trenér Marek Michalisko.

Na palubovce v tomto utkání střelecky zazářil jednadvacetiletý Jan Plaček. V druhém poločase nastoupil do hry v době, kdy se křídlům příliš nedařilo. Plaček střelil čtyři beranky za sebou.

Skvělá souhra hráčů, silná podpora fanoušků a bojovnost přinesla Karviné tedy první výhru v semifinálové sérii. další domácí utkání se uskuteční v neděli 28.4. od 10:30 hodin.

Nahlásit chybu


K tématu
Renáta Smetanová - OMV ul. Moskevská
Havířov
od 22 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail