Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Házenkáři Karviné vyhráli doma nad Hranicemi. Porazili je o 11 branek

  • Karviná,

Karvinští házenkáři vyhráli 13. kolo extraligy a s rozdílem 11 branek porazili Cement Hranice. Zápas byl ze začátku vyrovnaný, Hranice dokázali domácí potrápit.

Extraligoví házenkáři Baníku hostili na domácí palubovce hráče z Hranic, v první půlce dokázali s karvinskými držet krok a trochu je i potrápit.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: "My jsme věděli, že ten začátek bude nahoru dolů, nahoru dolů, ale udělali jsme si malý náskok, který jsme potom v poločase navýšili.

Podle Václava France byl zápas náročný hlavně na soustředění.

Václav Franc, házenkář HCB Karviná: "Víceméně jsme věděli, co budou hrát, plno věcí je v tom, že hrají co my a umíme to bránit, tam jde o to udržet to soustředění, když se oni, když to tak řeknu, začnou motat. Dneska jsme s tím párkrát měli problém, ale ve výsledku celkem v pohodě:"

Utkání bylo opět bez diváků, jejich chybějící podpora byla znatelná.

Václav Franc, házenkář HCB Karviná: "Je to samozřejmě strašný, bez diváků to nemá náboj to utkání, zrovna dneska by to bylo vyhrocené, když spousta karvinských hráčů hraje v Hranicích, takže určitě to tomu chybí."

Prozatím mají karvinští na svém kontě samá vítězství a dvě prohry s Frýdkem a Kopřivnicí. Poslední zápas před Vánoci bude právě s Kopřivnicí, a to 19. prosince. Karvinští chtějí vyhrát a udržet si tak neporazitelnost na domácí půdě.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy