Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Projekt "Myslíme na vás" podporuje kromě zdravotníků i sociální pracovníky

  • Karviná,

Projekt “Myslíme na vás” pomáhá přežít obchůdkům a zároveň potěší ty, co mají nejvíc práce s nemocnými. Heimstaden nakoupil u svých nájemců nebytových prostor zboží a služby a věnoval je v podobě dárkových poukazů zaměstnancům sociálních služeb.

Myslíme na Vás. To je název projektu společnosti Heimstaden, který pomáhá přežít obchůdkům a zároveň potěší ty, kteří mají nejvíc práce s nemocnými. Systém funguje jednoduše. Heimstaden nakoupil u svých nájemců nebytových prostor zboží a služby a věnoval je zaměstnancům sociálních služeb.

Jan Rafaj, generální ředitel společnosti Heimstaden Czech: “Když na jaře přišla první covidová vlna, přemýšleli jsme, jak pomoci nájemníkům v komerčních prostorech. Měli zavřené krámky. Kromě toho, že jsme jim snížili nájemné a pomohli jim získat dotaci od státu s veškerou administrativou, tak jsme našli způsob, že d nich odkoupíme část služeb a tím jím zajistíme určitý obrat."

Zboží a služby nakoupil Heimstaden v dárkových poukazech. Těmi teď obdarovává ty, kteří nebyli až tak vidět a přesto byla jejich práce nesmírně potřebná, a a to jsou pracovníci v sociálních službách.

Jan Rafaj, generální ředitel společnosti Heimstaden Czech: "My víme, že ne vždy je jejich práce doceněna i finančně, tak věříme, že jim udělá radost poukaz na pedikúru, manikúru nebo nějaké obuvi."

V Karviné dárkové poukazy převzali zástupci města a sociálních služeb.

Miroslav Hajdušík, náměstek primátora: “Já si vážím aktivity Heimstadenu, který poskytl tyto poukazy pro lidi, kteří mimo zdravotníků byli také v první linii a kteří se starali o obyvatele našeho města.

Dárkové poukazy byly rozdány sociálním pracovníkům nejen v Karviné, ale i Ostravě nebo Havířově. Sociální pracovníci, které vybrali jejich zřizovatelé, dostali poukázky v celkové hodnotě 380 tisíc.

Témata: heimstaden
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Autodoprava Karel Lanča s.r.o. - ČeskýTěšín
Český Těšín
od 32 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

MaAnBa s.r.o. - Karviná - Mölnlycke Health Care, průmyslová zóna
Karviná
od 90 do 100 Kč/hod.

Detail

MaAnBa Plus s.r.o. - Mölnlycke Health Care, průmyslová zóna Karviná
Karviná
od 90 do 100 Kč/hod.

Detail

Dnešní premiéry