Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Evangelíci v Karviné připravili pro mladé klub Garáž, zázemí pomohla vybudovat i Nadace OKD

  • Karviná,

Mládež a dorost evangelického sboru v Karviné má nové zázemí. Dosud se mladí lidé scházeli v komunitním centru Agape, nově byl pro ně před vánočními svátky slavnostně otevřen nový klub Garáž.

Děti a mládež evangelického sboru v Karviné mají k dispozici nový klub Garáž. Slavnostně za dodržování platných nařízení byl otevřen před vánočními svátky.

David Kiedroň, mentor klubu Garáž: "V tom klubu se budou scházet mladí lidé nejen od Evangelíků tady z Karviné, ale všem mladým z Karviné, kteří chtějí poznávat nové lidi, zkusit nové zkušenosti, různé informace, hry a další věci, tady chceme dělat s mladými."

Dosud se mládež scházela v rámci organizace Mlador v komunitním centru Agape, podnikali různé akce, jezdili na výlety, pobyty na horách a podobně.

anketa: členové komunitní organizace MlaDor Karviná: "Jsem moc ráda, že ta místnost tady je, dlouho jsem na to čekala a jsem ráda, že i mladí se do toho zapojili. jsem za to vděčná a určitě tady budu chodit a těším se na to, co tu zažijeme s mladými." "Budu tady chodit rád, těším se na to, myslím, že je to dobrý projekt, že to spojí mladé a myslím, že to bude využívané dost."

Slavnostního otevření se zúčastnili nejen členové Mladoru, ale i zástupci města a také Nadace OKD, která finančně přispěla na přestavbu tohoto prostoru.
Zájemci o setkávání v novém klubu Garáž najdou informace na sociálních sítích, kde bude také včas uvedeno, kdy se klub otevře. Záležet bude na rozvolnění opatření.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy