Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Opilý senior mířil na mladíky zbraní kvůli petardám. Hrozí mu až deset let vězení

  • Karviná,

Neadekvátně zareagoval senior z Karviné, kterého rozčílili mladíci odpalující zábavní pyrotechniku. S legálně drženým revolverem je donutil přestat, kleknout si na zem a dát ruce za hlavu. Sám pak přivolal strážníky a policisty.

Kvůli petardám nezačal nový rok dobře pro tři mladíky a 67 letého muže v Karviné. Mladíci prožili doslova scénu jako z válečného filmu. Petardy, které odpalovali na Silvestra v Darkově, vadili seniorovi, který neudržel nervy na uzdě a s namířeným revolverem je donutil kleknout si a dát ruce nad hlavu.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Nato podezřelý muž incident oznámil na městskou policii a vyčkal na příjezd strážníků a policistů. Zbraň odevzdal a byl převezen a protialkoholní záchytnou stanici s naměřenou hodnotou bezmála dvě promile alkoholu."
Petr Bičej, ředitel MP Karviná: “Na místě hlídka skutečně zjistila muže se zbraní, kterou měl sice už odloženou a skutečně tam klečeli tři mladíci, měli ruce nahoře, tzn. ten muž je násilím držel pod tou zbraní. Musím říct, že psychika těch chlapců byla ohrožena, přece jen tam byli dlouhé minuty."
Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Komisař proti muži zahájil trestní stíhání a obvinil ho ze spáchání zločinu vydírání. V minulosti netrestanému, dnes obviněnému muži, hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od dvou do deseti let."


Zbraň, náboje i doklady byly muži odebrány. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail