Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští házenkáři vyhráli 9. zápas v řadě, vedou tabulku

  • Karviná,

Karvinští házenkáři mají za sebou víkendové utkání se soupeřem z Frýdku-Místku. Šlo o devátý vítězný zápas v řadě, vedou tabulku a jsou favorité celé soutěže.

Na palubovce karvinské házenkářské haly se netradičně v sobotu dopoledne konalo derby s Frýdkem-Místkem. Šlo o 17. kolo extraligy. Karvinští měli silnou motivaci vyhrát a vrátit jednu ze dvou porážek z podzimu.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: “Zápas se musel líbit, byl běhavý, rychlý, tvrdý. Splnili jsme cíl, vrátili jsme jim porážku, i když chyběl Tomáš Sklenák, ale celkově jsem s výsledkem spokojený. Dnes je to 9. zápas v řadě, co jsme vyhráli. Teď se musíme připravit na dvojzápas s Brnem, máme čtyři dny pauzu, takže se na něj připravíme a určitě budeme chtít udržet neporazitelnost."

Utkání by mohlo skončit podle trenéra ještě lépe, zvláště první poločas nebyl podle něj stoprocentní.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: “V prvním poločase jsme párkrát trefili doprostřed, ale to byly snad jediné rány, které chytil a v druhé čtyři pět, co měly být góly, ale ten brankář taky něco musí chytit, takže ok."

Vojtěch Patzel, hráč HCB Karviná: "Soupeř byl určitě kvalitní. Po našem prvním vzájemném utkání jsme prohráli, ale po našem hrozném výkonu, takže jsem rád, že jsme druhý zápas zlepšili. Vyhráli jsme, ale zápas určitě náročný. Střelecká úspěšnost dobrá, něco jsme prostříleli, ale to je každý zápas, žádný zápas nevyjde na sto procent se střelbou, takže určitě spokojenost.”

Karvinští házenkáři jsou favoritem celé soutěže, ale rozhodně své soupeře nepodceňují.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: “Stíhá nás tam Plzeň, která vyhrála ve Frýdku o gól, takže musíme být ostražití a chtít vyhrávat."

Utkání s Brnem se uskuteční ve středu 10. února a v sobotu 13. února.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy