Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné přibylo odběrové místo. nachází se v Rehabilitačním sanatoriu Lázní Darkov

  • Karviná,

Lidé na Karvinsku se mohou nechat testovat na covid nově i v Lázních Darkov. Právě tam se nyní čerstvě otevřelo odběrové místo. Nabízí možnost testování pro veřejnost, a to jak antigenními, tak PCR testy.

V Karviné začalo fungovat druhé odběrové centrum. Po Nemocnici Karviná-Rá bylo zprovozněno v Rehabilitačním sanatoriu Lázní Darkov. Funguje jak pro zaměstnance a klienty Lázní Darkov, ale i pro veřejnost.

Lenka Krótká, obchodní ředitelka Lázní Darkov: "Pro veřejnost jsme otevřeli tu provozní dobu tak, aby vyhovovala testování v odpoledních hodinách a víkendech. Toto centrum jsme otevřeli z důvodu rozšíření kapacity v rámci regionu a navýšit tak možnost testování pro naše občany."

Ve všední dny funguje od půl deváté do půl šesté večer, o víkendech od 11 do 15 hodin.

Lenka Krótká, obchodní ředitelka Lázní Darkov: "Co se týká samostatných žádanek, provádíme antigenní testování, které je zdarma co tři dny. Tady stačí objednat se přes objednávkový systém přes webový portál."

Testuje se tady i PCR testy na základě žádanky od lékaře nebo hygieny nebo pro samoplátce, kdy je vystaven vícejazyčný certifikát pro účely cestování. Zřízeno bylo také terénní testování pro sociální ústavy, školy, firmy, úřady a podobně.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy