Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Psi v karvinském útulku čekají na nový domov. Tři z nich vám představíme

  • Karviná,

Teď vám představíme tři psí adepty na nový domov. Dva psi jsou v útulku teprve krátce, strážníci je sem přivezli poté, co je v těchto mrazivých dnech našli venku.

V karvinském psím útulku se momentálně nachází 17 psů. Tři z nich vám teď představíme.

David Konieczný, ošetřovatel: “Prvním nabízeným psem je slovenský čuvač, má asi 7 let, jmenuje se Astor. Je v útulku s přestávkami dva roky, v adopci už byl, ale na to, že je milý a kamarádský, tak jeho povahovou chybou je, že štěká hodně. Vzhledem ke své velikosti je vhodný k rodinnému domu, ale když ho máte v zástavbě rodinných domů, tak to sousedy obtěžovalo, tak nám ho vrátili. Ale je hodný, zná základní povely, vyžaduje pozornost někdy."

Další dva nabízení psi jsou v útulku teprve pár dní. Strážníci je našli v těchto mrazivých dnech venku.

David Konieczný, ošetřovatel: "Druhým psem je kříženec, je to fenka, jmenuje se Betynka, je v útulku pár dní, má 3 měsíce. Je hravá, aktivní, vše se musí naučit, takže s tím nový majitel musí počítat, že ho to čeká. Je vhodná i do bytu, bude tak do 35 cm v kohoutku, nebude moc vysoká. Třetím nabízeným psem je také kříženec, jmenuje se Míša, má kolem pěti let. Byl vyhozený začátkem týdne. Zdá se, že bude kamarádský s člověkem, je hravý, klidný, vhodný do bytu i na zahradu.”

Útulek je pro veřejnost v běžné provozní době uzavřený. Psa je možné si vybrat i na webových stránkách TS a potom si telefonicky domluvit s ošetřovatelem jeho převzetí.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy