Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinská knihovna myslí na čtenáře. Připravila online setkání se spisovatelkou Martinou Wolfovou.

  • Karviná,

Regionální knihovna Karviná připravila pro čtenáře další z řady online besed. Tentokrát se mohli posluchači dozvědět podrobnosti o karvinské rodačce a spisovatelce Martině Wolfové.

Do karvinské regionální knihovny přijela karvinská rodačka a spisovatelka Martina Wolfová. Na dálku se prostřednictvím kanálu YouTube setkala se svými fanoušky a čtenáři, aby jim přiblížila knihy, které napsala a také na sebe prozradila vše, co je prostřednictvím chatu zajímá. 

Martina Wolfová, spisovatelka: "Moje knihy nejsou v nějakém čistém žánru zařazeny. Používám ve psaní různé prvky, náhledy do historie reálných událostí, fantasy prvky , mysteriózní prvky, detektivní prvky."

Kvůli prvkům erotiky jsou knihy doporučeny čtenářům od 15 let. V současné době vyšla její v pořadí čtvrtá kniha, první z trilogie, další jsou už připravené.

Martina Wolfová, spisovatelka: "Ten námět přijde ke mě sám, něco mě napadne, mám bujnou fantazii, napadají mě věci samy. Pak přemýšlím, jestli to má nosnost, co by se mohlo dít dál, proč se mi to v hlavě ukázalo, konstruuji příběh, ale ten první námět, to přichází samo."

Knihovna online besedy pořádá pro čtenáře pravidelně, minimálně jednou měsíčně..

Svatava Sukopová, vedoucího Útvaru knihovnických a informačních služeb RKK: "Protože situace je pořád taková, jaká je a blíží se nám Březen měsíc čtenářů, tak v březnu bychom chtěli být aktivnější a pořádat je častěji. Uspořádali bychom čtení s polskou autorkou, rádi bychom měli další cestovatelskou besedu."

Termíny dalších online besed a čtení budou včas zveřejněny na webových stránkách knihovny.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy