Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

OPF Karviná otevírá nový studijní program Digitální business

  • Karviná,

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné otevřela nový studijní program Digitální business. Reaguje tak na nový trend současné doby a přesouvání podnikání kvůli koronavirové krizi do digitální podoby. Přihlášky už fakulta spustila.

Od 1. dubna se mohou hlásit zájemci o nový studijní program Digitální business, který otevřela Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné. Jde o profesně zaměřený bakalářský studijní program, standardní doba studia je tři roky.

Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: “My si od toho slibujeme větší propojení s praxí, větší spolupráci studentů s konkrétními firmami v daném oboru."

V tomto studijním programu se výrazně zvýší objem odborné praxe, kterou studenti budou realizovat u firem. Zvýší se i zapojení odborníků ve výuce a také objem konkrétních praktických úkolů.

Martin Klepek, garant studijního programu: "Studenti v tom studijním programu budou studovat věci, které se týkají elektronického obchodování, tzn. e-commerce. Ale není to jediná oblast, tou druhou jsou také procesy, tzn., digitalizace procesů ve firmách."

Jedním z výstupů studenta může být i založení vlastního e-shopu.

Martin Klepek, garant studijního programu: "Ten studijní program je průnikem marketingu, informačních technologií a podnikání, tzn. nakombinuje všechny tři disciplíny, což je na něm unikátní."

Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: “Koronavirová krize ukázala, že přesun podnikání do té digitální roviny je nevyhnutelný proces a jsme velice rádi, že můžeme tento program v této době studentům nabídnout."

Studenti mohou přihlášky posílat až do konce srpna tohoto roku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry