Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné oslavili Mezinárodní den tance. Tanečníci se prezentovali ve videu

  • Karviná,

Karvinský spolek Múza zorganizoval malou oslavu k Mezinárodnímu svátku tance. Vyzval všechny zástupce tanečních skupin, organizací a kroužků, aby veřejnosti připomněli, jakým stylům se věnují a jaké choreografie umí. Všechny pak představil ve společném videu.

Mezinárodní den tance nebyl v Karviné opomenut, místní spolek Múza oslovil co největší počet tanečníků, aby se podíleli na malé oslavě pomocí prezentace pro veřejnost.

Veronika Švecová, předsedkyně spolku Múza, taneční lektorka skupiny Diamond dance: "Ať široká veřejnost vidí, že i ta Karviná je na taneční úrovni velice vysoce postavená a je tady možnost tančit všechny možné taneční styly." 

Oslovené kroužky a skupiny pak podle harmonogramu v daném termínu přicházeli do zázemí spolku Múzy, kde se prezentace natáčela. Možnost využili nejen tanečníci pořadatelské Múzy, ale přidalo se i SVČ Juventus, ZUŠ, mažoretky i MěDK v zastoupení Arabesek a Nikola´s Dance Unico, jejichž tanec právě sledujete.

Eliška Janovská, Nikola´s Dance Unico: "Ze začátku jsme si myslela, že mi to vypadlo všechno, ale potom, jak jsem slyšela hudbu, tak mi tam zase něco najelo, na to, na co jsem si nevzpomněla, tak jsme dali do kupy."

Záštitu nad akcí převzal náměstek primátora Karviné Andrzej Bizoń. Výsledné sestříhané video je možné sledovat na sociálních sítí nebo kanálu Youtube.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy