Orlovští dobrovolní hasiči oslaví 110 let sboru

  • 18. srpna 2017,
  • 16:24,
  • Orlová,
  • Jan Varga

Dobrovolní hasiči z Orlové se připravují na významné výročí. V rámci oslav samozřejmě nebudou chybět soutěže, dny otevřených dveří a další zajímavé aktivity, které si sbor připravil nejen pro své členy a příznivce, ale také pro širokou veřejnost. Na co vše se mohou lidé těšit, prozradíme v následujícím příspěvku.

Reklama

Sbor dobrovolných hasičů v Orlové Porubě slouží svému městu a okolí už více než sto let a tak je čas dobrou práci, kterou za sebou členové sboru mají, pořádně oslavit. V rámci oslav se mohou přátelé sboru ale také široká veřejnost těšit na zajímavý program.

"Slavíme sto deset let od založení sboru. Veškeré oslavy budou probíhat po celý týden, začneme od dvacátého pátého srpna taktickým cvičením v letním kině, pak pokračujeme sobotní soutěží a dále pak až do druhého devátý," říká Daniel Vepřovský z SDH Orlová Poruba.

Jak bylo řečeno program a celé oslavy startují v pátek pětadvacátého srpna. To se do areálu letního kina sjedou jednotky dobrovolných hasičů z celého okolí aby si vyzkoušeli zásah a spolupráci při cvičném požáru.

O orlovských dobrovolných hasičích se rozhodně nedá říct, že by se nudili. Zasahují s železnou pravidelností a to jak u bodavého hmyzu, při živelných pohromách, tak samozřejmě také při požárech. Proto si druhého devátý jedno odpoledne oddechnou na společné zahradní slavnosti, která bude takovým završením týdenních oslav.

Slavnosti bude ještě předcházet velká porada, na které chtějí členové zhodnotit svou dosavadní práci a také si nastínit některé vize, kam by se chtěl sbor v budoucnu posunout.
KEEP SMILING GOSPEL hledá nové členy!

Zítra 14:00 - 18:00
Orlová, Husův dům v Orlové (Fr. Palackého 787)

Pavel Kolář a Renata Červenková: Labyrint pohybu / beseda

01.03. 15:00 - 23.02. 9:32
Stonava, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Roman Barnošák
Karviná
od 13 400 Kč

Detail

NBS Invest, a.s.
Karviná
od 90 Kč do 120 Kč

Detail

NBS Invest, a.s.
Karviná
od 90 Kč do 110 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu