Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Školáci dostali vysvědčení, začaly jim prázdniny

  • Stonava,

Dětem začaly dlouho očekávané dvouměsíční prázdniny. Školáci byli za svou píli odměněni vysvědčením. Ve Stonavě se z něj radovali hlavně prvňáčci, deváťákům občas ukápla slzička. Po devíti letech strávených ve škole, přišel čas se rozloučit.

Zatímco v září tyto stonavské děti poprvé zasedli do školních lavic, po deseti měsících intenzivní práce jsou z nich už ostřílení školáci. Jejich vysvědčení zdobí jedničky.

„Děti si zaslouží samé jedničky za celoroční práci. Byly šikovné, veškeré učivo zvládly. Dneska jim jenom tleskám,“ řekla učitelka Hana Hanzalová.

„Ve škole se mi nejvíce líbila matematika a čtení.“ „Já jsem se tady naučil číst a psát.“ „Líbil se mi tělocvik.“ „Nejvíce se mi líbila matematika, protože jsme se naučili počítat.“ „ Mně se líbilo psaní,“ řekli prvňáčci.

Zatímco prvňáčci odcházeli ze školy s úsměvem na tváří, deváťákům k smíchu moc nebylo. Čas, který strávili na základce utekl jako voda a přišlo loučení.

„Bylo mi tady dobře, byla to zatím nejlepší škola, kterou jsem měla.“ „Já budu vzpomínat v dobrém. Prožila jsem tady devět krásných let. Mám tady úžasné spolužáky a tuto třídu bych nikdy nevyměnila,“ řekli dojati žáci deváté třídy.

Loučení je vždy těžké, nicméně mnozí deváťáci se znovu sejdou i o prázdninách. Společně pojedou do Chorvatska. Stonavská radnice totiž už několik let posílá děti na 14ti denní ozdravný pobyt k moři. První ze čtyř turnusu odjel směr Trpanj jen pár hodin po vysvědčení.
Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Šakalí léta / muzikál

24.04. 19:00
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

25.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
Havířov
od 28 630 do 37 330 Kč/měsíc

Detail

HAMOR - STAV s.r.o.
Karviná
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o. ul. Mírová
Karviná
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků