Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Podnikatelé se mohou hlásit o místa na veletrhu

Podnikatelé z města a okolí mohou opět prezentovat své nápady a služby na Veletrhu Novojičínska. Ten se letos koná už po 19té, a to během posledního květnového víkendu.

“Upozorňujeme hlavně podnikatele, že mají možnost se ještě přihlásit, ještě jsou volné plochy, nicméně některé plochy už jsou obsazeny, ale zbývá ještě dostatek volného prostoru,” uvedl Stanislav Bartoň, Obecní živnostenský úřad Nový Jičín.

Prezentační místa v areálu zimního stadionu, kde se veletrh koná, budou podnikatelům přidělována podle pořadí došlých přihlášek a poskytována jsou bezplatně.Uzávěrka přihlášek je v pátek 6. dubna, podrobné informace a formuláře jsou k dispozici na webu města.

V jarním období pak živnostenský úřad připravuje ještě další dvě stěžejní akce. Tou první bude 23. dubna přednáška Sdružení na obranu spotřebitelů, která proběhne od 13 hodin v Klubu důchodců na ulici Msgre. Šrámka. Akce je určena široké veřejnosti.

“Jde o tradiční informaci o tom, jak nenaletět a dobře postupovat při reklamačním řízení. A další téma, které tam připravujeme, je způsob, jak se bránit neetickým nabídkám na prodej a vyúčtování energií a podobně,” sdělil vedoucí živnostenského úřadu.

Poslední dubnový den bude v Novém Jičíně patřit Pálení čarodějnic.

“Všechno bude postaveno na klasickém místě, to znamená na tom magickém koutu Žerotínovy ulice,” podotkl Stanislav Bartoň.

Součástí bude opět soutěž týkající se kostýmů čarodějnic, přesní kritéria budou zveřejněna na webu města. Odpoledne začne zábavnými hrami pro děti se startem před Žerotínským zámkem. K programu se také svými aktivitami připojí i muzeum Novojičínska.  

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy