Divadelní dílna byla poprvé dvoudenní

Kamennému divadlu na Skalkách vdechla opět po roce život Divadelní dílna. Letos byla poprvé dvoudenní. Nabídla představení pro dospělé, pohádky pro děti, koncert a také ohňovou show.

Do hlediště lesního kamenného divadla zavítali letos lidé už po 23. Tradiční Divadelní dílna ovšem poprvé nabídla dvoudenní program. Páteční večer byl zaměřen spíše na dospělé publikum, sobota pak více pobavila rodiny s dětmi. 

“Včera jsem tady měli představení Divadla bez portfeje, potom následovalo Na stojáka. Vyšlo počasí, přišlo hodně lidí, tak věřím, že všichni byli nadšení. Dnes teprve začínáme, máme tady divadélko Koloběžka a za chvíli tu budeme mít Včelí medvídky se Zimní pohádkou, kdy nám možná bude i sněžit, a čeká nás spousta dalších krásných divadel,” uvedla Markéta Dendišová, MKS Nový Jičín. 

Atmosféru pohádkového programu podtrhly také postavy organizátorů, moderátorů a průvodců v kostýmech víl nebo Lesního muže. 

“Já tady v lese bydlím, naštěstí je krásně, tak si to tu s dětmi a rodiči pořádně užíváme,” sdělil Jaroslav Beneš, Lesní muž. 

“Já jsem Káč a já tady uklízím jednu pohádku za druhou. A k tomu uklízení musím divákům popovídám, co dneska uvidí a jak je to báječné,” podotkla Kateřina Tomanová, moderátorka Divadelní dílny.  

Pohádková představení střídaly divadelní a akrobatické workshopy, lidé si mohli u táboráku opéct párky. Po desáté hodině večer ukončila program originální ohňová show. 
Zdeněk Šopík, s.r.o.
Nový Jičín
od 23 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Dalibor Seidler
Nový Jičín
od 14 740 Kč

Detail

Kurare, s.r.o.
Nový Jičín
od 13 400 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků