Přijďte si pro odbornou radu do Avionu

  • 20. července 2018,
  • 8:17

Potřebujete poradit se zdravotním problémem, nebo prostě jen probrat pár otázek týkajících se vašeho zdraví? Pokud v termínu od 23. do 27. července zavítáte do pobočky Krevního centra FNO v Avion Shopping Parku Ostrava (nedaleko východu z podzemních garáží), můžete zde probrat hned několik důležitých témat. Každý den zde totiž bude mezi 11. a 15. hodinou připraven jeden z odborníků Fakultní nemocnice Ostrava odpovídat na vaše otázky.

Reklama

V pondělí 23. července budete moci na půdě pobočky Krevního centra FNO zjistit svoji krevní skupinu, ověřit si, zda jste vhodným dárcem krve nebo kostní dřeně a zeptat se na spoustu jiných otázek souvisejících s dobrovolným dárcovstvím.

V úterý 24. července můžete se zástupcem kožního oddělení FNO probrat jakékoliv problémy týkající se vaší kůže. Objevily se na vaší kůži skvrny, trápí vás ekzém nebo máte jiné potíže? Neváhejte a vypravte se do Avionu!

Ve středu 25. července mají ideální příležitost všichni, kteří se chystají na dovolenou, nebo služební cestu do zahraničí a zajímají se o to, bez jakých očkování a opatření týkajících se zdraví se neobejdou. Na řadu totiž přijde cestovní medicína.

Ve čtvrtek 26. července bude MUDr. Markéta Pernicová z pracoviště mamografického screeningu připravena odpovídat na otázky týkající se zhoubných i nezhoubných nádorů prsu a vysvětlí vše, co se týká mamografu a objednání na mamografické vyšetření

V pátek  27. července by si měli do diáře zapsat všichni, kteří třeba jen vzdáleně uvažují o práci v ostravské fakultní nemocnici, a to nejen ve zdravotnické sféře. Na všechny dotazy bude připravena odpovídat Ing. Tereza Lyčková, MBA, z personálního oddělení FNO.

Nenechejte si ujít historicky první příležitost, kdy Fakultní nemocnice Ostravy využívá letní provoz svého krevního centra v Avionu k tomu, aby opět vyšla ještě více vstříc lidem, kteří potřebují radu a pomoc jejích odborníků!Silvestr v Garáži

31.12. 20:00 - 19.12. 11:25
Ostrava, RnR GARAGE Martinov

Vánoce s Martinem Chodúrem v Gongu

Zítra 20:00 - 19.12. 11:25
Ostrava, Multifunkční hala GONG, Ostrava

Horkýže Slíže v Garáži - 1. koncert

20.03. 20:00 - 19.12. 11:25
Ostrava, RnR GARAGE Martinov

Empire Reality s.r.o.
Ostrava-město
od 24 000 Kč do 24 000 Kč

Detail

NIMAX s.r.o.
Opava
od 15 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu