Přijďte si pro odbornou radu do Avionu

  • 20. července 2018,
  • 8:17

Potřebujete poradit se zdravotním problémem, nebo prostě jen probrat pár otázek týkajících se vašeho zdraví? Pokud v termínu od 23. do 27. července zavítáte do pobočky Krevního centra FNO v Avion Shopping Parku Ostrava (nedaleko východu z podzemních garáží), můžete zde probrat hned několik důležitých témat. Každý den zde totiž bude mezi 11. a 15. hodinou připraven jeden z odborníků Fakultní nemocnice Ostrava odpovídat na vaše otázky.

Reklama

V pondělí 23. července budete moci na půdě pobočky Krevního centra FNO zjistit svoji krevní skupinu, ověřit si, zda jste vhodným dárcem krve nebo kostní dřeně a zeptat se na spoustu jiných otázek souvisejících s dobrovolným dárcovstvím.

V úterý 24. července můžete se zástupcem kožního oddělení FNO probrat jakékoliv problémy týkající se vaší kůže. Objevily se na vaší kůži skvrny, trápí vás ekzém nebo máte jiné potíže? Neváhejte a vypravte se do Avionu!

Ve středu 25. července mají ideální příležitost všichni, kteří se chystají na dovolenou, nebo služební cestu do zahraničí a zajímají se o to, bez jakých očkování a opatření týkajících se zdraví se neobejdou. Na řadu totiž přijde cestovní medicína.

Ve čtvrtek 26. července bude MUDr. Markéta Pernicová z pracoviště mamografického screeningu připravena odpovídat na otázky týkající se zhoubných i nezhoubných nádorů prsu a vysvětlí vše, co se týká mamografu a objednání na mamografické vyšetření

V pátek  27. července by si měli do diáře zapsat všichni, kteří třeba jen vzdáleně uvažují o práci v ostravské fakultní nemocnici, a to nejen ve zdravotnické sféře. Na všechny dotazy bude připravena odpovídat Ing. Tereza Lyčková, MBA, z personálního oddělení FNO.

Nenechejte si ujít historicky první příležitost, kdy Fakultní nemocnice Ostravy využívá letní provoz svého krevního centra v Avionu k tomu, aby opět vyšla ještě více vstříc lidem, kteří potřebují radu a pomoc jejích odborníků!Spirituál kvintet

23.11. 19:00 - 20.10. 2:49
Frýdek-Místek, Kostel sv. Jana a Pavla, Frýdek - Místek

Kočka v oreganu. Divadlo Kalich

22.10. 19:00 - 20.10. 2:49
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Žlutý pes slaví 40 let v Garáži

05.12. 20:00 - 20.10. 2:49
Ostrava, RnR GARAGE Martinov

VOJMAR s.r.o.
Ostrava-město
od 23 000 Kč do 28 000 Kč

Detail

CZ BASTAV s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

LUMADENT, s.r.o.
Ostrava-město
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu