Reklama

DARUJ PAPUČE:-) Daruješ den péče mobilního hospice

  • 14. září 2018,
  • 10:49

1 800 Kč je cena jednoho dne. Jednoho z posledních dní nevyléčitelně nemocného člověka. Dne, kterým ho provází Mobilní hospic Ondrášek. 80 % z nás si přeje zemřít doma, ale jen 20 % se to podaří. Darovat můžete den péče, ale také třeba jen hodinu. Zapojit můžete i celé firmy nebo party přátel. Pomůže nám i stokoruna.

Stáhnout video
Reklama

Pomozte nám měnit statistiky, společně tak splníme přání těm, kteří si přejí být doma až do konce. Můžete přispět na jeden den v kalendáři (1 800,-) nebo denní spotřebu pohonných hmot (500,-) nebo třeba jen na jednu aplikaci kombinace léků proti bolesti, dušnosti a na zklidnění (200,-).

Navštivte naše stránky www.darujpapuce.cz a pomozte nám vyměnit nemocným nemocniční papuče za domácí. Za Váš darovaný den můžete dostat jedinečné papuče.

Zapojte svou firmu nebo partu přátel

Zapojit se můžete i jako firma nebo parta přátel a přispět například na péči jednoho člověka.

Návod jak zapojit firmu najdete na stránkách pod záložkou „Chci zapojit celou firmu“. Vaše výsledky se budou zobrazovat dole na stránce. 

Kampaň DOMA

8. do 14. října probíhá kampaň mobilních hospiců informující o možnostech umírání "DOMA". Díky péči sestřiček z mobilních hospiců mohou dnes nevyléčitelně nemocní dospělí i děti zůstat i v poslední fázi své nemoci doma mezi svými blízkými. Ke kampani, kterou loni rozjel ostravský Mobilní hospic Ondrášek se letos přidává 11 mobilních hospiců po celé republice. Na různých místech tak budou probíhat akce pro odbornou i laickou veřejnost, výstavy, koncerty a jiné.  V Ostravě si můžete všimnout informačních míst, které budou představovat křesla s papučemi.

V pondělí 8. října proběhne v obchodním domě AVION shopping park zahájení kampaně s programem. Jste všichni srdečně zváni.   

Program se brzy objeví na http://bit.ly/MobilnihospicOndrasek a www.mhondrasek.cz

Více se dočtete na www.umiratdoma.cz a http://bit.ly/kampanDOMA


Papučový den

Jako minulý rok odstartuje kampaň 8. října PAPUČOVÝM DNEM. Přineste si tento den do práce své papuče, jako kousek svého DOMA a podpořte myšlenku umírání doma.

Nafoťte se i s kolegy a s hashtagem #papucovyden na Facebooku nebo Instragramu, sdílejte své fotky, abyste dali najevo, že jste v tom s námi. 

Vaše fotky se budou objevovat taky na www.papucovyden.cz.

Další informace a na http://bit.ly/Papucovyden2018.Hamlet

Zítra 19:00 - 24.01. 0:01
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Pane Bůh, tady Anna. Čtení s B. Hrzánovou a A. Langerovou

17.02. 19:00 - 24.01. 0:01
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Lucie Bílá a Petr Malásek

10.04. 19:00 - 24.01. 0:01
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka Ostrava - Poruba, 17.listopadu 1123, příspěvková organizace
Ostrava-město
od 25 020 Kč do 29 400 Kč

Detail

Tung Do Thanh
Karviná
od 13 400 Kč

Detail

Tree Green Silesia s.r.o.
Ostrava-město
od 110 Kč do 150 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu