Nové Zákaznické centrum ČEZ v Karviné: dobré kafe i dětský koutek

  • 22. ledna 2019,
  • 9:04

Ve zcela novém hávu vítá své návštěvníky od 21. ledna Zákaznické centrum Skupiny ČEZ v Karviné. Ač se nachází stále na stejné adrese na Fryštátské ulici nedaleko centra města, získalo moderní design: Je prostornější, více prosvětlené a hlavně s pohodlnou čekací zónou, umožňující aktivní obsluhu klientů. Nabízí také klidnější čekání pro rodiče s dětmi – ty se mohou nově zabavit v dětském koutku.

Reklama

Po Opavě, Frýdku-Místku a Novém Jičínu jde o čtvrté Zákaznické centrum ČEZ v kraji, které prošlo redesignem. Kromě dodávek elektřiny v něm zákazníci mohou řešit také odběr plynu, upřesnil mluvčí Skupiny ČEZ Vladislav Sobol.

„Příjemná a profesionální obsluha v příjemném prostředí; to je naše heslo. Chceme, aby se zákazníci v našich centrech cítili co nejlépe. Nové centrum v Karviné má proto moderní a vzdušný design, který navozuje dobrou atmosféru a usnadňuje orientaci v prostoru,“ poznamenal k tomu generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec. „Uspořádání našich poboček vychází přímo z průzkumu mezi zákazníky, kteří sami navrhovali, co by zlepšili.“

Zákaznické centrum ČEZ v Karviné je otevřeno od pondělí do čtvrtku od 8 do 17 hodin, v pátek od 8 do 16 hodin. „Jeho nová podoba nám umožňuje spolupracovat se zákazníky aktivněji, než tomu bylo dříve. A pokud bude muset někdo chvíli čekat, než se dostane na řadu, má k dispozici wi-fi připojení a kávu zdarma. Na tu naše klienty zveme již teď, rovnou jim při poradíme, jestli mají vše správně nastavené, a nabídneme nové produkty a služby,“ říká s úsměvem Michaela Kostelecká, vedoucí zákaznického centra, v němž nechybí ani automat s pitnou vodou.   

Nový design již v rámci Skupiny ČEZ mají zákaznická centra v Děčíně, Chomutově, Kladně, Chebu, České Lípě, Šumperku, Frýdku-Místku, v Ústí nad Labem, České Třebové, Trutnově, Pardubicích, Mladé Boleslavi, Opavě, Novém Jičíně a nyní v Karviné.Garden Food Festival na Slezskoostravském hradě

27.04. 10:00 - 28.04. 18:00
Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Šašek a syn / Divadlo Bolka Polívky

18.06. 19:00 - 23.04. 8:44
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Jaroslav Svěcený a Václav Mácha / koncert

18.05. 19:00 - 23.04. 8:44
Ostrava, DK Akord, Ostrava

ReSpol s. r. o.
Opava
od 16 280 Kč do 22 000 Kč

Detail

BONATRANS GROUP a.s.
Karviná
od 25 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Stolařství Aleš s.r.o.
Karviná
od 15 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu