Reklama

Nové Zákaznické centrum ČEZ v Karviné: dobré kafe i dětský koutek

  • 22. ledna 2019,
  • 9:04

Ve zcela novém hávu vítá své návštěvníky od 21. ledna Zákaznické centrum Skupiny ČEZ v Karviné. Ač se nachází stále na stejné adrese na Fryštátské ulici nedaleko centra města, získalo moderní design: Je prostornější, více prosvětlené a hlavně s pohodlnou čekací zónou, umožňující aktivní obsluhu klientů. Nabízí také klidnější čekání pro rodiče s dětmi – ty se mohou nově zabavit v dětském koutku.

Reklama

Po Opavě, Frýdku-Místku a Novém Jičínu jde o čtvrté Zákaznické centrum ČEZ v kraji, které prošlo redesignem. Kromě dodávek elektřiny v něm zákazníci mohou řešit také odběr plynu, upřesnil mluvčí Skupiny ČEZ Vladislav Sobol.

„Příjemná a profesionální obsluha v příjemném prostředí; to je naše heslo. Chceme, aby se zákazníci v našich centrech cítili co nejlépe. Nové centrum v Karviné má proto moderní a vzdušný design, který navozuje dobrou atmosféru a usnadňuje orientaci v prostoru,“ poznamenal k tomu generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec. „Uspořádání našich poboček vychází přímo z průzkumu mezi zákazníky, kteří sami navrhovali, co by zlepšili.“

Zákaznické centrum ČEZ v Karviné je otevřeno od pondělí do čtvrtku od 8 do 17 hodin, v pátek od 8 do 16 hodin. „Jeho nová podoba nám umožňuje spolupracovat se zákazníky aktivněji, než tomu bylo dříve. A pokud bude muset někdo chvíli čekat, než se dostane na řadu, má k dispozici wi-fi připojení a kávu zdarma. Na tu naše klienty zveme již teď, rovnou jim při poradíme, jestli mají vše správně nastavené, a nabídneme nové produkty a služby,“ říká s úsměvem Michaela Kostelecká, vedoucí zákaznického centra, v němž nechybí ani automat s pitnou vodou.   

Nový design již v rámci Skupiny ČEZ mají zákaznická centra v Děčíně, Chomutově, Kladně, Chebu, České Lípě, Šumperku, Frýdku-Místku, v Ústí nad Labem, České Třebové, Trutnově, Pardubicích, Mladé Boleslavi, Opavě, Novém Jičíně a nyní v Karviné.Hornické slavnosti na Skalce

07.09. 13:00 - 08.09. 18:00
Ostrava, Skalka Family Park Ostrava

Partička / improvizační show

11.10. 20:00 - 21.08. 10:28
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

PADDLEBOARD na Hlučínském jezeře

31.07. 15:00 - 31.08. 18:00
Ostrava, Hlučínské jezero - Štěrkovna

STAPLAN s.r.o.
Ostrava-město
od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Rudolf Lysek
Nový Jičín
od 19 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu