V pátek 14. června poděkujeme dárcům krve

  • 10. června 2019,
  • 15:01,
  • PR

Krevní centrum FNO se v pátek připojí k celosvětovému dni dárců krve. Už od 7 hodin nabídneme všem pravidelným dárcům i těm, kteří přijdou darovat poprvé i další preventivní vyšetření. Například vyšetření nitroočního tlaku. Připraveno bude bohaté občerstvení pro dárce včetně stánku rodinné pražírny kávy Laura Coffee. V 10 hodin zahrají Porubští trubači.

Všichni, kteří se rozhodnou darovat 450 ml život zachraňující tekutiny, mohou vyhrát atraktivní víkendové pobyty, poukázky do restaurací a řadu věcných dárků, které věnovali sponzoři speciálně pro tento den. Loni připadl Světový den dárců na čtvrtek a naši zdravotníci odebrali krev od neuvěřitelných 295 dárců. Letos by rádi toto číslo pokořili, protože v letních měsících bývá tradičně spotřeba nejcennější tekutiny nejvyšší. Aktuálně akutně potřebujeme 0-, ale samozřejmě přivítáme všechny.

Přijďte darovat krev tam, kde ji jednou můžete i dostat !!!

Akce se zúčastní ředitel FNO MUDr. Jiří Havrlant, MHA a také primářka Krevního centra doc. MUDr. Zuzana Čermáková, Ph.D.Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

PROFIZA s.r.o.
Karviná
od 21 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

JAKARTA, s.r.o.
Jakartovice
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků