Festival Beats for Love je v půlce, druhý den nabídl hudební lahůdky a unikátnosti

  • 5. července 2019,
  • 20:35

Druhý festivalový den ukázala hlavní ING Love stage svůj multižánrový charakter v celé své kráse. Strhující show zde předvedl techno král Sven Väth z Německa, který je na scéně už 35 let a v Ostravě potvrdil, že právem patří mezi legendy světové elektronické scény. Návštěvníky festivalu dostali do varu také belgický DJ, producent a autor světových hitovek Netsky nebo uskupení Killer Hertz z Velké Británie, kteří ve světové premiéře zahráli ohromující živý drum&bass a zcela si podmanili své publikum.

MC z Killer Hertz se pak postaral o nečekaný zážitek pro posluchače na Drum&Bass Ostrava stagei, kde spontánně doplnil českého DJ Elvise. Excelentní show na stejné stagei pod vysokou pecí předvedli také Culture Shock nebo Loadstar z Velké Británie. 

Na House Cool stage zazářil David Penn. „David aktuálně patří mezi nejlepší housové DJs a producenty světa, na kontě má vlastní tracky i spoustu remixů pro slavné interprety. Jeho včerejší show byla doslova skvělá, byl přesný jak švýcarské hodinky i přesto, že je ze Španělska,“ usmívá se Lukáš Janečka, stage manažer House Cool stage, a dodává, že unikátním hudebním projektem druhého festivalového dne na jeho stagei bylo i vystoupení syna a otce Fira&Ra2nsky. 

Amundsen EDM&Trance si ve čtvrtek zcela podmanil Kryder, světový král groove housu z Anglie s vlastním labelem, který v rychlém tempu kombinuje africké a housové prvky. „Publikum jeho rytmické vystoupení naprosto rozpáradilo, já osobně to považuji za jeden z TOP zážitků na naší stagei z celého letošního ročníku. Velmi si vážíme, že do Ostravy přijel, protože dnes už vystupuje v USA, takže to bylo doslova na otočku,“ uvádí stage manažer Jakub Šindler. Fanoušci Red Bull Techno stage si včera nejvíce pochvalovali atmosféru na The Yellowheads, na Breakbeat Pepsi stage se pak o zvukově dokonalé a hudebně vyvážené vystoupení postarali Smash Hifi.

„Z doprovodného programu včera lákala například dopolední jóga, která je ideální na protažení svalů po tanci, nebo exhibice SprayArtu, v rámci které si lidé mohou vyzkoušet sprayařské umění, namalovat si masky, trička a vinyly,“ dodává Matyáš Ožana, marketingový ředitel festivalu, který zároveň upozornil, že dneškem se nabídka doprovodného programu rozšiřuje o projekt Beats Evolution Conference. Na Beats for Love se objeví úplně poprvé a navíc bude poprvé multižánrový - přinese hudebně zaměřené diskuze a workshopy s hudebními odborníky, organizátory i headlinery festivalu. Dneškem začíná také československé semifinále a finále mezinárodní djské soutěže IDA WORLD 2019, kde budou DJs soutěžit v kategoriích Show, Scratch a Technika.Petr Bende & Band Vánoční Symfonie Tour 2019

29.11. 19:00 - 15.10. 15:36
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Francis Veber: Chlap na zabití / francouzská komedie

15.11. 19:00 - 15.10. 15:36
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup / koncert

25.10. 19:00 - 15.10. 15:36
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Jana Franková
Ostrava-město
od 16 280 Kč do 20 000 Kč

Detail

ARAMARK, s.r.o.
Nový Jičín
od 20 000 Kč

Detail

TERNO FIREK s.r.o.
Ostrava-město
od 16 280 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu