Beats for Love jde do finále, dosud největší fanouškovskou základnu si získala megastar Don Diablo

  • 6. července 2019,
  • 16:37

Hlavní hvězdou třetího festivalového večera byl očekávaný Don Diablo z Holandska, který je podle uznávaného žebříčku DJ Mag aktuálně sedmý nejlepší DJ světa a jeho hudební životopis zdobí spolupráce se jmény jako Coldplay, Ed Sheeran nebo The Chainsmokers. Jeho show se vyznačovala dokonale propracovanou technikou, vizuálně atraktivními projekcemi a vstřícnou komunikací s publikem. Na hlavní ING Love stagei se včera objevil i anglický Wilkinson, který vystoupil na festivalu na opakované přání samotných fanoušků už podruhé a publikum v Ostravě si svými známými hity znovu stoprocentně získal.

Reklama

Delinquent Habits z USA pak návštěvníky s věkovým rozptylem od nejmladších po nejstarší roztančili svým latino hip hopem.

Tančilo se také na Reggae 2 Jungle Beach stagei, kde se třetí den nesl v jamajském duchu a rytmech dance hallu. Třešinkou na dortu celého večera tady byla našlapaná show dvojice vokálistů a zpěváků Jamie Irie&Blackout Ja z Velké Británie. House Cool stage si včera podmanil DJ Claptone, který vystupuje s maskou a je známý tím, že si velmi chrání své soukromí a identitu. „Jeho set byl vydařený a lidé si jej užili na 100 procent. Radost mám i z vystoupení Chrise Sadlera, který naši stage kompletně zaplnil i přesto, že ve stejný čas zrovna na hlavní scéně vystupoval Don Diablo. Opět dokázal, že patří mezí nejlepší DJs u nás,“ uvádí Lukáš Janečka, stage manažer House Cool stage. Největší peckou na Drum&Bass Ostrava stagei byl král neurofunku Ed Rush, který předvedl skvělou show plnou energie, a Delta Heavy, který se vyznamenal parádním výkonem s mixy drum&bassu a dubstepu. „MC Jabs, který vystupoval s Treiem na hlavní scéně, pak u nás poprosil o mikrofon a na závěr dne doprovázel českého DJ No Money. Takováto spontánní spojení se u nás stávají už tradicí,“ usmívá se Jakub Havlák, manažer Drum&Bass Ostrava stage. Na Red Bull Techno stagei přilákal fanoušky zejména německý DJ a producent Thomas Schumacher a na Devastator scéně včera zazářila královna tohoto stylu, italská DJ Anime. 

Doprovodný program se včera rozrostl o Beats Evolution Conference, která mimo jiné nabídla unikátní vhled do zákulisí festivalu Beats for Love očima jeho zakladatelů, ředitele Kamila Rudolfa a produkčního Jaroslava Faldyny. Zásadním bodem doprovodných aktivit třetího dne byla exhibice parkourového umění, která nabídla adrenalinovou podívanou i možnost naučit se základům této techniky. Oblíbenou zastávkou celého festivalu se pak pro návštěvníky stala „Wedding chapel“ na Excelent stagei. Páry se tady mohly oddat nanečisto, dokud je „neděle nerozdělí“. Prstýnky vytisknuté na 3D tiskárně si tady během tří dnů vyměnilo více než dva tisíce novomanželů - heterosexuálních i gay párů. Zajímavostí je, že jeden z párů se tady zasnoubil reálně, což bylo překvapení jak pro samotnou dívku, tak pro pořadatele.Konference Invest More 2019

14.10. 9:00 - 20.07. 13:57
Ostrava, Brick House Klub, Dolní oblast Vítkovice

Partička / improvizační show

11.10. 20:00 - 20.07. 13:57
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Kdo nepláče není Čech / one man show Lukáše Pavláska

07.10. 19:00 - 20.07. 13:57
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Zdeněk Houška
Nový Jičín
od 19 000 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

MORAVEC KVALITNÍ PONOŽKY s.r.o.
Opava
od 14 740 Kč do 15 250 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu