Tata Bojs uchvátili Ladnou Čeladnou a vytvořili úžasnou atmosféru

  • 6. srpna 2019,
  • 15:48

Již popáté se areál Základní školy v Čeladné stal dějištěm hudebního festivalu pro rodiny s dětmi Ladná Čeladná. Kromě široké nabídky koncertů napříč žánry na festivalu nechyběl bohatý program také pro mladší i starší děti. Největšímu úspěchu se u publika jednoznačně těšila pražská kapela Tata Bojs, která na festivalu vytvořila úžasnou atmosféru jásajícího a tančícího davu, charismatický a vtipem hýřící mladý zpěvák David Kraus s kapelou či legendární písničkách Jaroslav Uhlíř, který rozezpíval celé publikum napříč generacemi.

Festival Ladná Čeladná je multigenerační rodinný festival, který je určený zejména pro rodiny s dětmi, takže při pohledu na návštěvníky to bylo i při pátém ročníku znát. „Jsme moc rádi, že se naplňuje naše vize rodinného festivalu a mezi návštěvníky je s rodiči či prarodiči stále více a více dětí a že na festivalu vydrží i do pozdních nočních hodin. Je to pro nás známka toho, že se u nás díky bohatému a zajímavému programu rozhodně nenudí a mají co dělat. A věříme, že stejně spokojení byli i jejich rodiče,“ říká ředitel festivalu Ladná Čeladná Jindřich Vaněk s tím, že je znát, že na festivalu přibyli i přespolní návštěvníci, kteří pojali festival dovolenkově a využili k přespání festivalový kemp, který byl umístěn hned vedle areálu. Mezi dětmi sklidil dle očekávání největší úspěch Michal Nesvadba. Se svou Kouzelnou školkou vykouzlil úsměv na tvářích nejen malým návštěvníkům, ale i jejich rodičům, a v zákulisí prozradil, že pro děti připravuje nový projekt s Františkem a Fanynkou, takže se mají i do budoucna na co těšit. Nadšené a rozjařené ale byly děti i s divadélkem Ententýky či SemTamFór a vyřádily se např. i u skákacího hradu či gyroskopu, kde si mohly vyzkoušet 3G přetížení a pohyb ve všech směrech.

Hudební scénu na hlavní stage v pátek otevřela vsetínská energická kapela Shape The Cat, po nich na hlavní stage následoval všem velmi dobře známý český písničkář Jaroslav Uhlíř, který rozezpíval celé publikum a velmi si později pochvaloval super diváky a atmosféru, což platilo i obráceně. Večer publikum oslnil talentovaný charismatický zpěvák, skladatel a herec David Kraus, který hýřil vtipem na všechny strany a moc si pochvaloval nejen skvělé publikum, ale i úžasné prostředí malebných Beskyd, kde se festival již pátým rokem odehrává. V sobotu patřilo hlavní pódium Andělem oceněnému buskerovi Thomu Artwayovi či skupině FiHa. Vyvrcholením sobotního večera, ale i celého festivalu bylo vystoupení skupiny Tata Bojs, která vytvořila úžasnou atmosféru jásajících a tančících diváků, kteří zaplnili celou plochu před hlavní scénou. „Nadšené reakce publika nás nenechávají na pochybách, že skupina Tata Bojs na Ladné Čeladná byla trefa do černého. Byla zde úžasná atmosféra, lidé tančili, zpívali, zkrátka si užívali každou píseň, a dle našich informací si vystoupení – téměř do roztrhání těla – velice užila i samotná kapela,“ říká na závěr s úsměvem ředitel festivalu ladná Čeladná Jindřich Vaněk.Kdo ví, kde budu zítra? / diskuze novinářů J. Šídla a T. Etzlera

22.11. 17:00 - 19.11. 16:36
Ostrava, Kavárna U6 v Malém světě techniky U6

MEAT DESIGN 2019

22.11. 10:00 - 24.11. 16:00
Ostrava, Dolní Vítkovice, Ostrava

Petr Bende & Band Vánoční Symfonie Tour 2019

29.11. 19:00 - 19.11. 16:36
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

BENSTAR s.r.o,
Ostrava-město
od 30 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Strojírny a stavby Třinec, a.s.
Frýdek-Místek
od 20 250 Kč

Detail

VKUS-BUSTAN s.r.o.
Karviná
od 7 120 Kč do 8 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků