ČPZP Vás zve do nové pobočky v Havířově

  • 20. srpna 2019,
  • 13:29,

Pobočka České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP) v Havířově změnila od 1. srpna 2019 svou adresu. Z dosavadních prostor na ulici E. F. Buriana se přestěhovala na ulici U Stromovky.

„Nová adresa je U Stromovky 1481/9. Věříme, že klienti ocení ještě lepší dostupnost a větší prostory pobočky,“ uvedla tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová. 

O klienty ČPZP v Havířově se starají dvě zaměstnankyně, paní Lubica Pastuchová a Karolína Hložková. Klienti si podle nich cestu do nové pobočky našli snadno. „O chystané změně jsme informovali dlouho dopředu při návštěvách samotné klienty. Novou adresu pobočky bylo možné zjistit i z plakátovacích ploch ve městě, kde jsme změnu inzerovali, hodně lidí nám potvrdilo, že se o stěhování pobočky dozvědělo z Radničních listů, tedy z oficiálního měsíčníku města Havířova,“ potvrzují zaměstnankyně.

Nová pobočka zdravotní pojišťovny se nachází v prvním patře, kam starší či handicapovaní klienti mohou dojet výtahem.  Je prostornější než původní pobočka a klientům se líbí. Ti, kteří na pobočku přijedou autem, oceňují i možnost parkovacích ploch. V blízké budoucnosti přibude na pobočce i dětský koutek pro nejmenší návštěvníky.

Na pobočce si můžete vyřídit své záležitosti, spojené se zdravotním pojištěním, nechat si proplatit doklady na příspěvek z řady preventivních programů, zařídit si cestovní pojištění nebo se jen informovat o nabídce ČPZP. Na pobočku můžete přijít i v případě, že zatím nepatříte mezi více než 1,2 milionu klientů ČPZP a uvažujete o změně zdravotní pojišťovny. Pracovnice s vámi ochotně vyplní formulář pro registraci nového pojištěnce. Pokud svou návštěvu pobočky uskutečníte do konce září, stanete se klientem třetí největší zdravotní pojišťovny ČPZP už od ledna příštího roku.

Jak mluvčí ČPZP dále uvedla, provozní doba se přestěhováním pobočky nezměnila. Klienti si tak na nové pobočce mohou své záležitosti kromě víkendu vyřizovat vždy v pondělí až pátek od 8:00 do 12:00, v pondělí a středu navíc od 13:00 do 17:00 a v úterý a čtvrtek od 13:00 do 15:30 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu!
KES - kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o.
Vratimov
od 16 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

KAXL s.r.o.
Bílovec
od 18 800 do 21 700 Kč/měsíc

Detail

S - PROFIT OPAVA s.r.o. - pracoviště Opava
Opava
od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků