Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přání představitelů města do roku 2018

  • Bruntál,

Představitelé města Bruntáu oslovili na začátku nového roku své spoluobčany

Představitelé města Bruntáu oslovili na začátku nového roku své spoluobčany

Petr Rys (STAN), starosta Bruntálu: "Rád bych bruntálským občanům popřál mnoho krásného do roku 2018. Popřál bych jim spoustu kontaktů se svými kamarády, známými, blízkými. CHtěl bych jim také popřát mnoho lásky. Aby si užívali celý rok a především, aby si tento rok užívali v pevném zdraví. Chtěl bych také připomenout, že letošní rok bude naše země slavit sté výročí. A nebude slavit jen naše země ale bude slavit také naše město, protože si budeme připomínat osmistépáté výročí založení našeho města. Chtěl bych tedy i našemu městu popřát co nejvíce úspěšných dnů."

Vladimír Jedlička (ČSSD), mísostarosta Bruntálu: "Tak asi to nejdůležitější, co bych jim přál, je hodně zdraví. Já si myslím, že bez zdraví nic nepůjde. Kromě zdraví bych jim přál, aby měli pohodu v práci, pohodu v rodině a aby se v Bruntále občanům líbilo."

Libor Unverdorben (ANO), místostarosta Bruntálu: "Já bych samozřejmě všem občanům popřál hodně zdraví, štěstí a úspěchů, a všechny dobré věci, aby zůstaly stejné a všechny špatné věci ať se zlepší."

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy