Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Bruntál žil v uplynulém roce mnoha událostmi. Přinášíme krátké ohlédnutí

  • Bruntál,

Hezký den. V uplynulém roce jsme se snažili být u všech významných a důležitých akcí pro město Bruntál. Přinášíme krátké ohlédnutí a stručný výběr.

V oblasti sportu jsme byli například u halového fotbalového turnaje a vyhlášení nejlepších sportovců okresu. Zúčastnili jsme se Mistrovství ČR v naturální kulturistice a veřejné cyklotour Na kole dětem, navštívil jsme také naše nejmladší úspěšné hokejisty v klubu HC Bruntál.

Mapovali jsme také kulturní a společenské akce, jakými byly například Dny města Bruntálu, jazzový festival nebo festival Zažít Bruntál jinak. Nechyběli jsme na celookresní výstavě loveckých trofejí. Sledovali jsme i pestré aktivity našich škol a firem. Důležitým byl rozhodně veletrh práce Artifex, soutěž Řemeslo má zlaté dno Střední odborné školy či Den vědy na místním gymnáziu.

Věnovali jsme se také aktivitám našich seniorů v Centru Pohoda. Veletrh Regiontour v Brně patřil k nejvýznamnějším akcím v propagaci našeho regionu. Město se může pochlubit i početnou reprezentací a úspěchy na festivalu dračích lodí na Slezské Hartě.

Z mnoha investičních akcí ve městě vybíráme například otevření nové oční ambulance či celkovou úpravu silničního průtahu městem. Podívali jsme se také na Bruntál z věže kostela v centru města.

Děkujeme vám za přízeň a přejeme klidný a pohodový rok 2020.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy