Bruntál žil v uplynulém roce mnoha událostmi. Přinášíme krátké ohlédnutí

Hezký den. V uplynulém roce jsme se snažili být u všech významných a důležitých akcí pro město Bruntál. Přinášíme krátké ohlédnutí a stručný výběr.

V oblasti sportu jsme byli například u halového fotbalového turnaje a vyhlášení nejlepších sportovců okresu. Zúčastnili jsme se Mistrovství ČR v naturální kulturistice a veřejné cyklotour Na kole dětem, navštívil jsme také naše nejmladší úspěšné hokejisty v klubu HC Bruntál.

Mapovali jsme také kulturní a společenské akce, jakými byly například Dny města Bruntálu, jazzový festival nebo festival Zažít Bruntál jinak. Nechyběli jsme na celookresní výstavě loveckých trofejí. Sledovali jsme i pestré aktivity našich škol a firem. Důležitým byl rozhodně veletrh práce Artifex, soutěž Řemeslo má zlaté dno Střední odborné školy či Den vědy na místním gymnáziu.

Věnovali jsme se také aktivitám našich seniorů v Centru Pohoda. Veletrh Regiontour v Brně patřil k nejvýznamnějším akcím v propagaci našeho regionu. Město se může pochlubit i početnou reprezentací a úspěchy na festivalu dračích lodí na Slezské Hartě.

Z mnoha investičních akcí ve městě vybíráme například otevření nové oční ambulance či celkovou úpravu silničního průtahu městem. Podívali jsme se také na Bruntál z věže kostela v centru města.

Děkujeme vám za přízeň a přejeme klidný a pohodový rok 2020.
Jaroslav Šuba
Bruntál
od 16 500 Kč do 18 000 Kč

Detail

BENEKOVterm s.r.o.
Bruntál
od 24 000 Kč

Detail

BENEKOVterm s.r.o.
Bruntál
od 24 000 Kč do 40 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků