Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dva zranění po nehodě motorky s nákladním autem v Bruntálu

  • Bruntál,

Vážná dopravní nehoda zaměstnala dnes ráno všechny složky integrovaného záchranného systému v Bruntálu. Motorka, na které jeli dva lidé se srazila s nákladním autem. Do akce musel i vrtulník letecké záchranné služby, který z místa transportoval do nemocnice ženu v ohrožení života.

Hasiči, záchranáři i policisté byli zalarmováni krátce před devátou hodinou ráno. Na výjezdu z Bruntálu směrem na Rýmařov se srazila motorka s nákladním autem. Posádce náklaďáku se nic nestalo, ale na motorce byli v době nárazu dva lidé.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Jednačtyřicetiletá žena, která na stroji cestovala, utrpěla vícečetná vážná poranění a její život byl v ohrožení. Zasahující lékaři ji po prvotním vyšetření uvedli do umělého spánku, zajistili její dýchací cesty a převedli na přístrojem řízenou ventilaci."

Vrtulník ji poté letecky transportoval do ostravské Fakultní nemocnice. Motorkáře přepravila sanitka do bruntálské nemocnice.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Čtyřicetiletý motocyklista utrpěl středně závažné poranění, a to v oblasti horní a dolní končetiny."

Podrobnosti srážky prověřuje policie. Nehoda na nějaký čas zkomplikovala průjezd přes frekventovanou silnici.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy