Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Čelní srážka dvou aut u Města Albrechtice na Bruntálsku si vyžádala pět zraněných

  • Bruntál,

Vážná dopravní nehoda u Města Albrechtice na Bruntálsku zaměstnala v neděli 20 minut před jednou hodinou v noci všechny složky integrovaného záchranného systému. Nahlášeno měly čelní srážku dvou osobních aut. V nemocnici poté skončilo 5 lidí.

Čelní střet dvou osobních aut byl ohlášen na tísňovou linku v neděli 16. srpna 20 minut před jednou hodinou v noci. Na místo okamžitě vyrazili hasiči a policisté, tři sanitky, lékařský tým a z Ostravy odstartoval vrtulník. První záchranářská posádka byla u nehody na výjezdu z Města Albrechtice směrem na Krásné Loučky během pěti minut.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Záchranáři ošetřovali pět účastníků dopravní nehody. Čtyři muže a jednu ženu, ve věkovém rozpětí osmnáct až čtyřiačtyřicet let. Nejvážněji byl zraněn dvacetiletý muž. S poraněním dolní končetiny, hlavy a poruchou vědomí, jej po ošetření do nemocnice transportoval vrtulník LZS. Předán byla na oddělení urgentního příjmu FN Ostrava."

Čtyři lidi pak převezly sanitky do krnovské nemocnice.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Dva mži s lehkým zraněním hrudníku, žena se středně těžkým poraněním dolní končetiny a muž s těžkým zraněním břicha a dolní končetiny. Předáni byli do péče chirurgické ambulance a urgentního příjmu."

Jak přesně se nehoda stala teď zjišťují policisté.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy