Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rozsvícení vánočního stromu v Čeladné se obešlo bez stovek lidí, přesto šířilo pozitivní náladu

  • Čeladná,

Komorně a přesto v neopakovatelné atmosféře nastávajícího adventu proběhlo letos rozsvícení vánočního stromu v centru Čeladné. Stalo se tak v podvečer před první adventní nedělí.

Pavol Lukša (DOBRÁ VOLBA 2016), starosta Čeladné: “Kovidová doba nám všem udělal čáru přes rozpočet už od března. Všichni jsme věřili, že alespoň ty Vánoce nějakým způsobem dopadnou. Tradiční rozsvícení vánočního stromu na Čeladné znamená, že tady je až 800 lidí, takže ani letos nemůžete zakázat lidem, aby přišli. Takže někteří se přišli podívat a já bych chtěl všem lidem popřát, aby nepropadali panice. To, co by měli dodržovat, ať raději dodržují, je to pro bezpečí jejich a jejich blízkých. Chtěl bych věřit, že rok 2020 nám přinese něco jiného než takový bordel, jako byl v roce 2020.”
Mariusz Roszewski, Římskokatolická farnost Čeladná: “Nenechme se připravit o tu radost přípravy na Vánoce. Budeme čas více trávit doma a určitě budeme vzpomínat na to, jaké to bylo v loňském roce. Ale myslím, že když se člověk trošku naladí pozitivně, tak i ta neobyčejná doba, kterou prožíváme, se pro nás může stát přínosem. Že nás posilní, spojí nás v rodinách, ve vztazích. Je to ode mě takový vzkaz pro všechny, aby se snažili být co nejblíže těm, které máme rádi.”

Vánoční strom v Čeladné pochází z biskupských lesů z oblasti Podolánek.
Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 778 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 19 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků