Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Čeladenský zpravodaj je i zdrojem společenského života, čtenáři v něm najdou historii a zajímavé osobnosti

  • Čeladná,

Jednou měsíčně se ke čtenářům, a díky zveřejnění na webu, nejen ze zdejší obce, dostává Čeladenský zpravodaj. Od roku 2014 je jeho šéfredaktorem Vladislav Sobol a právě s jeho nástupem se obecní informátor přerodil v profesionální periodikum.

Vladislav Sobol, šéfredaktor Čeladenského zpravodaje: “Změnila se frekvence vycházení, stali jsme se měsíčník, přibyly strany, přibyly rubriky, a hlavně tam přibyl takový ten společenský život. Do zpravodaje začali přispívat ti nejlepší, které Čeladná může nabídnout, Petr Andrle se svými historickými statěmi, paní Adamová napsala spoustu krásných literárních věcí, ale hlavně také aktuality z Beskydského rehabilitačního centra.”

Pravidelně se ve zpravodaji objevují také novinky z dění ve škole a obou mateřinkách, klubu seniorů a nechybí informace z obecního úřadu.

Vladislav Sobol, šéfredaktor Čeladenského zpravodaje: ”Začali jsme na dvaceti stranách, postupně se časopis rozšiřoval na 28 nebo 32 stran. V době koronaviru, kdy mnohé obce naopak přerušily vydávání zpravodaje, tak my jsme si řekli, že lidé potřebují něco číst, potřebují se doma zabavit, a tak jsem počet stran rozšířili na rekordních čtyřicet.”
Vladislav Sobol, šéfredaktor Čeladenského zpravodaje: “Snažím se zachytit všechny zajímavé lidi, které tady v Čeladné potkám a najdu. Od zdejšího rodáka pana Mohelníka, který vyhrál ocenění podnikatel Moravskoslezského kraje, až po běžné lidi, paní, která roznáší Čeladenský zpravodaj a zrovna dneska budu dělat rozhovor s paní uklízečkou.”

Zpravodaj obce Čceladná zaujal také v soutěží Zlatý středník. V kategorii “Nejlepší časopis a noviny veřejné a státní správy” získal v roce 2015 ocenění, a to například spolu s periodikem vydávaným Univerzitou Karlovou nebo Českým statistickým úřadem.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Marcela Jargašová - FERMONT - pracoviště
Třinec
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

"ALPRESS" společnost s ručením omezeným - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 20 000 do 26 700 Kč/měsíc

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 25 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail