Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdeckomístečtí mohou připomínkovat studii na obnovu Riviéry

Ještě zhruba týden mají občané na to, aby se vyjádřili ke studii revitalizace sídliště Riviéra. To čeká rozsáhlá revitalizace veřejného prostoru i zeleně.

Město Frýdek-Místek investuje do modernizace sídlišť. Po přeměně nejlidnatějšího sídliště Slezská ve Frýdku přichází na řadu modernizace sídliště Riviéra v Místku. Zpracována je už studie, která má být podkladem pro následné řešení problémů dopravy a revitalizace volných ploch, hřišť, mobiliáře a zeleně. Studie není závazná a připomínkovat ji může široká veřejnost, a to v prodlouženém termínu.

“Ze strany občanů jsme zaznamenali docela velký zájem o připomínkování studie na revitalizaci sídliště Riviéra, proto jsme taky prodloužili termín registrace připomínek ke studii, které mohou občané zasílat až do konce února na e-mail sidliste@frydekmistek.cz. Občané se prozatím vyjadřují zejména k problematice parkování, zasílají i konkrétní návrhy na vybudování parkovacích míst, navrhují úpravu hřišť, a nebo doplnění městského mobiliáře. Pokud ty připomínky a návrhy na vylepšení budou podnětné a realizovatelné, pak by měly být zapracovány do studie,” uvedla mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.


Studie je zveřejněna do 28. února na webu města a k nahlédnutí je po předchozí telefonické domluvě i na investičním odboru magistrátu.
Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

Dnes
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Josef Adamek - pracov. Jablunkov
Jablunkov
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Valkýra security s.r.o. - pracoviště Čeladná
Čeladná
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 300 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků