Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku proběhlo 22. zasedání zastupitelstva města

Ve Frýdku-Místku proběhlo 22. zasedání zastupitelstva města. Na programu bylo například poskytnutí neinvestičních dotací z rozpočtu i dotačních programů města nebo úprava vyhlášek o regulaci provozní doby hostinských provozoven.

Ve velké zasedací síní frýdeckého magistrátu proběhlo v pořadí 22. zasedání zastupitelstva města Frýdku-Místku. Na programu jednání bylo poskytnutí neinvestičních dotací z rozpočtu i dotačních programů města, dále úprava vyhlášek o regulaci používání zábavní pyrotechniky i regulaci provozní doby hostinských provozoven. Zastupitelé také projednávali nabytí pozemku a objektu bývalého minimotorestu U Fojtíků v Zelinkovicích, objektu s velkým sálem, který je pro místní občany klíčový, a který představuje místo společenského setkávání. Vedle toho byl na programu také prodej pozemků a poskytnutí dotací v souvislosti s výstavbou basketbalové haly.

“Zastupitelstvo města drtivou většinou podpořilo soukromého investora, který přišel s tím, že zde u páté a deváté základní školy postaví basketbalovou halu, kdy město podpoří tuto výstavbu dotací 17 milionů korun a zbytek peněz minimálně ve výši sta procent toho, co dáváme my, dá právě soukromý investor. Takže za to jsem nesmírně rád a jsem také rád, že to přispěje k rozvoji mládežnického sportu ve Frýdku-Místku” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Pavel Machala.

Výstavbou basketbalové haly, jakožto i o dalšími body programu, se budeme zabývat podrobněji v samostatných reportážích, které vám přineseme v dalších vydáních Frýdeckomísteckého expresu.
Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

Zítra
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 17 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Josef Adamek - pracov. Jablunkov
Jablunkov
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků