Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku proběhlo 22. zasedání zastupitelstva města

Ve Frýdku-Místku proběhlo 22. zasedání zastupitelstva města. Na programu bylo například poskytnutí neinvestičních dotací z rozpočtu i dotačních programů města nebo úprava vyhlášek o regulaci provozní doby hostinských provozoven.

Ve velké zasedací síní frýdeckého magistrátu proběhlo v pořadí 22. zasedání zastupitelstva města Frýdku-Místku. Na programu jednání bylo poskytnutí neinvestičních dotací z rozpočtu i dotačních programů města, dále úprava vyhlášek o regulaci používání zábavní pyrotechniky i regulaci provozní doby hostinských provozoven. Zastupitelé také projednávali nabytí pozemku a objektu bývalého minimotorestu U Fojtíků v Zelinkovicích, objektu s velkým sálem, který je pro místní občany klíčový, a který představuje místo společenského setkávání. Vedle toho byl na programu také prodej pozemků a poskytnutí dotací v souvislosti s výstavbou basketbalové haly.

“Zastupitelstvo města drtivou většinou podpořilo soukromého investora, který přišel s tím, že zde u páté a deváté základní školy postaví basketbalovou halu, kdy město podpoří tuto výstavbu dotací 17 milionů korun a zbytek peněz minimálně ve výši sta procent toho, co dáváme my, dá právě soukromý investor. Takže za to jsem nesmírně rád a jsem také rád, že to přispěje k rozvoji mládežnického sportu ve Frýdku-Místku” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Pavel Machala.

Výstavbou basketbalové haly, jakožto i o dalšími body programu, se budeme zabývat podrobněji v samostatných reportážích, které vám přineseme v dalších vydáních Frýdeckomísteckého expresu.

Nahlásit chybu
SCAN LINE s. r. o. - Třinec
Třinec
od 33 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - Jablunkov
Jablunkov
od 8 650 Kč/měsíc

Detail

ARMEX FRÝDEK-MÍSTEK s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 19 700 Kč/měsíc

Detail