Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku začala oprava mostu přes vodní tok Olešná

Řidiče ve Frýdku-Místku potrápí uzavírky. V pondělí 12. března totiž začala očekávaná oprava mostu přes vodní tok Olešná. Motoristé budou muset využívat objízdné trasy.

Stejně jako v jiných letech i letos čekají řidiče i chodce ve Frýdku-Místku komplikace v dopravě kvůli opravám silnic. Některé opravy bude realizovat Ředitelství silnic a dálnic, některé bude provádět Moravskoslezský kraj a jiné chystá i město. V pondělí 12. března začaly první velké opravy, jejichž realizátorem je Moravskoslezský kraj a opravu zajišťuje Správa silnic moravskoslezské kraje.

“Začala oprava mostu na Olešné, bohužel je tam totální uzavírka, není tam možná ani kyvadlová doprava, musí se to objíždět. Odtamtud bude kraj pokračovat v opravě až na třídu 17. listopadu, přes křižovatku U Rady až ke Kauflandu a potom dál. Opravy se budou posouvat po měsíčních cyklech,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Karel Deutscher.

Opravy potrvají až do podzimu tohoto roku. Řidiči budou muset během té doby využívat objízdných tras.

“Ten nejhorší úsek je u té Olešné, protože je to most a je tam totální uzavírka. V těch dalších místech, to znamená před Technickými službami na 17. listopadu to bude po půlkách, tzn. jedna polovina bude zavřená, druhá v provozu, takže ten provoz nebude tak zlý, ale v pátek, kdy doprava kulminuje, tak bude velmi špatná. Když si uvědomíte, tak objízdné trasy budou v tom, že lidé jezdící z Ostravy už nebudou používat třídu 17. listopadu, ale odbočí dříve, projedou buď Sviadnovem, nebo pojedou přes Válcovny plechu. Když někdo pojede od Frýdlantu nebo na Frýdlant, použije estakádu,” Deutscher.

O postupu prací vám budeme informovat.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy