Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Středisko volného času Klíč Frýdek-Místek rekonstruovalo učebny

Středisko volného času Klíč rekonstruovalo učebny výtvarné výchovy. Postupně se snaží opravovat všechny učebny ve svých budovách, aby byly moderně vybaveny a splňovaly nároky klientů.

Už zkraje roku začalo Středisko volného času Klíč s dalšími rekonstrukcemi uvnitř svých prostor. Snaží se každý rok něco opravit a teď přišly na řadu učebny výtvarné výchovy.

“Rekonstruujeme učebny výtvarné výchovy a vlastně půlku patra, kde se mění nejen učebny, ale probíhají kompletní opravy stropu, podlah, stěn, je tady kompletně nová elektrika, dotáhli jsme počítačové sítě, internet a další věci, aby učebny byly moderní a splňovaly to, co dneska mají splňovat a co dneska očekávají klienti střediska volného času,” řekl zástupce statutárního orgánu SVČ Klíč Patrik Siegelstein.

Středisko volného času Klíč nabízí dětem, ale i dospělým celou řadu nejrůznějších aktivit. Nově zrekonstruované a moderně vybavené učebny nabídnou široké spektrum využití.

“Budou tady především výtvarné aktivity, kurzy pro děti, dospělé, rodiče s dětmi, a to od malby, kresby přes modelaření až po další výtvarné věci. Učebny jsou tak vybaveny, třeba projektorem, plátnem, internetovou sítí, že tu mohou probíhat další aktivity, buď modernější výtvarné, jako třeba digitální fotografie, nebo digitální tisky, nebo tu může být i počítačový kurz,” popsal Siegelstein.

Středisko volného času Klíč prochází rekonstrukcemi postupně už řadu let. Každým rokem opraví nějakou svou část. I po této rekonstrukci přijdou na řadu další. V plánu je, aby v horizontu pěti let bylo celé středisko nově zrenovované.
Lukáš Pavlásek / Kdo nepláče není Čech

Zítra
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

24.09. 18:30
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

KOVO Třinec s.r.o. - areál TŽ
Třinec
od 20 200 Kč/měsíc

Detail

STAKOV, s.r.o., pracoviště Zelinkovice
Frýdek-Místek
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků