Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Technické služby Frýdku-Místku najely na vysprávky silnic

Technické služby Frýdku-Místku jako každoročně zahájily práce spojené s vysprávkami silnic. Po zimním období je nutné zacelit výtluky na vozovce a zajistit bezproblémový provoz.

Už během března začali pracovníci Technických služeb mapovat aktuální stav silnic na území města. Poté zahájili provizorní opravy výtluků, aby zajistili plynulost dopravy a bezpečnost.

“V tuhle tu chvíli probíhá takové základní lepení děr na území města studenou obalovanou směsí, je to jen prozatímní. Potom dojde k finálnímu vyspravení těchto děr a začnou i celoplošné opravy, takže vyzývám občany, pokud na něco přijdou nebo uvidí někde nějakou díru, ať to nahlásí na našem on-line webu. Mají možnost přes internet nahlásit nějakou závadu, nafotit a poslat přímo na Technické služby, ať to mohou vyspravit,” řekl náměstek Frýdku-Místku Karel Deutscher.

Technické služby začaly jako každý rok nejprve autobusovými trasami. Souběžně už zahájily také řádné opravy, které spočívají v odfrézování živičného povrchu a následné pokládce nového asfaltu.

“Byly zahájeny práce na ulici Olbrachtova, budou pokračovat na ulici K Hájku, Reslova, Dlouhá, Křižíkova, Míru s tím, že v průběhu května na základě toho plánu budou pokračovat na území celého města. Kromě toho asi ve třetí dekádě dubna zahájíme i některé celoplošné opravy, konkrétně na ulici K Zátiší, K Lesu, případně na ulici Gagarinova. V květnu budeme pokračovat pokládkou nového asfaltu na chodníku na ulici Anenská, kde budou i vyměněny obrubníky,” uvedl předseda představenstva Technických služeb F-M

V rámci obnovy vozového parku pořídily Technické služby novou frézu, kterou do terénu nasadí v polovině měsíce. Veškeré výtluky chtějí mít hotové do prázdnin, aby byl stav silnic co nejlepší.

Nahlásit chybu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail