Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve F-M proběhlo 23. zasedání zastupitelstva města

Ve Frýdku-Místku proběhlo 23. zasedání zastupitelstva města. Na programu bylo například poskytnutí neinvestičních dotací z rozpočtu i dotačních programů města, vyhláška o nočním klidu nebo debata ohledně dopravního podniku.

Ve velké zasedací síní frýdeckého magistrátu proběhlo v pořadí 23. zasedání zastupitelstva města Frýdku-Místku. Zastupitelé se mimo jiné zabývali vyhláškou o nočním klidu i stanovením počtu členů Zastupitelstva města a počtu volebních obvodů pro volební období 2018–2022. Schvalovali také memorandum o spolupráci s HC Oceláři Třinec. Řešily se také dotace městskému fotbalovému klubu na úhradu nákladů spojených s družstvem mužů.

“Na předchozích jednáních zastupitelstva tato dotace nebyla schválena z mnoha důvodů. Nyní byly dány požadavky města na fotbalový klub, aby vytvořili koncepci dalšího vývoje fotbalového klubu, aby navrátili do správní rady pana Mamulu a pana Kovala, kteří byli v minulém roce odvolání, a aby zároveň začalo vedení akciové společnosti komunikovat více s fanoušky. Opravdu komunikace začala probíhat, pánové Mamula a Koval byli navráceni do správní rady akciové společnosti a co se týče nějaké koncepce, tak ta bude vytvořena na základě nynějších událostí, kdy tým má jistotu sestupu, a ta koncepce, kterou připravovali, se musí předělat a musí být přizpůsobena tomu, co a jak nás čeká dále. Já jsem rád, že tato dotace i přesto, že ty sportovní výsledky na jaře nebyly úplně nejlepší, byla schválena. Pozitivně vnímám to, že do A týmu byli zapracováni odchovanci a že ti, co chodili na fotbal, určitě ocenili herní projev týmu, který byl oproti podzimní části lepší,” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Pavel Machala.

Samostatnou kapitolou bylo také jednání ohledně Dopravního podniku. Na stole byla i zpráva o postupu přípravy a výstavby silnice I/48 a probíralo se také téma hotelu Centrum, který jde do veřejné dražby. My se těmito body bude zabývat podrobněji v samostatných reportážích, které vám přineseme v dalších vydáních Frýdeckomísteckoho expresu.
Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Tři v háji / divadelní představení

05.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 300 Kč/měsíc

Detail

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 17 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků