Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Olešné změří síly bruslaři i cyklisté

Pokud si budete chtít na chvíli odpočinout od festivalového veselí, máme pro vás skvělý tip. Přehrada Olešná se totiž v sobotu stane dějištěm hned dvou extrémních závodů, a to INLINE24 a nový MTB závod PH24.

Přehradu Olešná ovládnou hned dva skutečně etrémní závody. V dnes už tradičním závodu INLINE24 změří síly bruslaři a v novém MTB závodu PH24 příznivci cyklistiky. Oba závody odstartují v areálu přehrady Olešná v sobotu 23. června. Cyklisté se vydají na trať v 10.45 hodin a bruslaři v 11 hodin. Připraven bude i doprovodný program pro návštěvníky.

“Návštěvníci se navíc mohou těšit na závody pro děti, které se budou konat již od 9:15. Budou ve třech kategoriích. Dále je po 12. hodině připravena možnost vyzkoušet si laser run, kdy si mohou lidé vyzkoušet běžecký okruh s laserovou střelnicí. Tato akce se koná za finanční podpory města,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Během závodu bude z bezpečnostních důvodů cyklostezka kolem přehrady Olešná uzavřena. Veřejnosti bude vstup na cyklostezku zakázán v době od 10 hodin v sobotu 23. června do 11 hodin v neděli 24. června. Pro přecházení z jedné strany tratě na druhou poslouží speciální lávka poblíž restaurace U Toma. Autobusové linky č. 5 a 6 budou mít v sobotu a částečně i v neděli výjimečně zastávku až u letního aquaparku. Naopak autobusová zastávka U Václavíků - bude od soboty do neděle 13 hodin bez náhrady zrušena. Uzavřeny budou některé příjezdové komunikace. Více informací o závodu i o dopravě se dozvíte na webu města.
Lukáš Pavlásek / Kdo nepláče není Čech

Dnes
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

24.09. 18:30
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

BPM silesia group s.r.o. - Třinecko
Třinec
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 3 500 do 5 500 Kč/měsíc

Detail

Josef Adamek - pracov. Třinec
Třinec
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků