Na Olešné změří síly bruslaři i cyklisté

Pokud si budete chtít na chvíli odpočinout od festivalového veselí, máme pro vás skvělý tip. Přehrada Olešná se totiž v sobotu stane dějištěm hned dvou extrémních závodů, a to INLINE24 a nový MTB závod PH24.

Přehradu Olešná ovládnou hned dva skutečně etrémní závody. V dnes už tradičním závodu INLINE24 změří síly bruslaři a v novém MTB závodu PH24 příznivci cyklistiky. Oba závody odstartují v areálu přehrady Olešná v sobotu 23. června. Cyklisté se vydají na trať v 10.45 hodin a bruslaři v 11 hodin. Připraven bude i doprovodný program pro návštěvníky.

“Návštěvníci se navíc mohou těšit na závody pro děti, které se budou konat již od 9:15. Budou ve třech kategoriích. Dále je po 12. hodině připravena možnost vyzkoušet si laser run, kdy si mohou lidé vyzkoušet běžecký okruh s laserovou střelnicí. Tato akce se koná za finanční podpory města,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Během závodu bude z bezpečnostních důvodů cyklostezka kolem přehrady Olešná uzavřena. Veřejnosti bude vstup na cyklostezku zakázán v době od 10 hodin v sobotu 23. června do 11 hodin v neděli 24. června. Pro přecházení z jedné strany tratě na druhou poslouží speciální lávka poblíž restaurace U Toma. Autobusové linky č. 5 a 6 budou mít v sobotu a částečně i v neděli výjimečně zastávku až u letního aquaparku. Naopak autobusová zastávka U Václavíků - bude od soboty do neděle 13 hodin bez náhrady zrušena. Uzavřeny budou některé příjezdové komunikace. Více informací o závodu i o dopravě se dozvíte na webu města.
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Dan Bárta & Illustratosphere / Zvířený prach Tour / NOVÝ TERMÍN!

18.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Mateřská škola, Nerudova 313, Třinec, příspěv. organizace
Třinec
od 23 590 do 29 970 Kč/měsíc

Detail

Pekárna Dolní Lomná s.r.o.
Dolní Lomná
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

STEELHOUSE, a.s.
Třinec
od 29 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků