Dobrovolnické centrum ADRA ve F-M slaví a chystá řadu akcí

Dobrovolnické centrum ADRA ve Frýdku-Místku slaví 15 let. Při této příležitosti chystá řadu akcí pro všechny, kteří se na práci centra podílí, a pro veřejnost.

Už celých patnáct let působí ve Frýdku-Místku Dobrovolnické centrum ADRA. Patnáct let pomáhá osamělým a potřebným lidem. Lidem, kteří jsou sociálně slabí nebo bez domova.

“Myslím si, že když se ohlédneme, je za námi kus práce. Chtěli jsme si to připomenout, abychom se zamysleli a ohlédli se zpátky. Připravili jsme tedy v tomto ohledu večer, který by měl rekapitulovat to, co jsme městu přinesli. Jsem rád, že nad tímto večerem si vzal záštitu primátor Frýdku-Místku, a jsem také rád, že nás město podporuje a že jsme těch patnáct let díky dotacím města a díky dotacím ministerstev mohli tuto aktivitu provozovat,” sdělil vedoucí Dobrovolnického centra ADRA ve F-M Stanislav Staněk.

Vzpomínkový večer proběhne 6. března od 16 hodin v Nové scéně Vlast. Všichni, kteří se podílí na spolupráci s ADROU, ale i veřejnost se na něm dozví spoustu zajímavostí z působení organizace ve městě, a jaké plány má do budoucích let.

“Večer jsme pojali jako poděkování všem, kteří nám pomáhali a umožnili nám pomáhat, takže budeme děkovat organizacím, se kterými spolupracujeme, sponzorům kteří nás podporují, městům, která se o nás starají, a chceme je zvláštním způsobem ocenit. Večerní chvíle nám zpříjemní zpěvák Voxel a také nám budou zpívat a hrát scénky uživatelé, které naši dobrovolníci navštěvují,” prozradil Staněk.

Vzpomínkovým večerem ale akce v rámci oslav nekončí.

“My jsme celý březen pojali jako březen - měsíc dobrovolníka, protože do této chvíle byl vždycky březen zaměřený na knihu. My bychom si ale přáli, aby byli známi lidé, kteří stojí nejen před tou knihou, ale i za ní, protože dobrovolnictví je hodně spojováno i s předčítáním. Takže jedna z aktivit, která bude, bude velká výstava o dobrovolnictví, která bude probíhat v centru Frýdku-Místku. V další aktivitě budou školy, které jsou zapojené do našich vzdělávacích programů a bude to pod názvem Děti přejí ADŘE. Dále bude ten slavnostní večer, takže opravdu celý březen bude zasvěcený dobrovolnictví,” popsala Leona Sroková, která v Dobrovolnickém centru ADRA vykonává funkci PR a Fundraising.

Termíny akcí Dobrovolnické centrum zveřejní na svých webových stránkách.
Lež / divadelní představení

Zítra 19:00 - 21.11. 20:24
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

24.11. 17:00 - 21.11. 20:24
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Heda Gablerová: Teorie dospělosti / divadelní představení

04.12. 19:00 - 21.11. 20:24
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
Frýdek-Místek
od 21 600 Kč do 26 000 Kč

Detail

Tomeček Bau s. r. o.
Frýdek-Místek
od 130 Kč do 160 Kč

Detail

SOLIDSUN s.r.o.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků