Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Se Senior Pasem už i do Aquaparku na Olešné

Lidé důchodového věku mohou ve městě využívat tzv. Senior Pas. Díky němu využívají slevy na nejrůznější výrobky a služby. Nově se navíc do projektu zapojila i městská společnost Sportplex.

Sportplex je první městská společnost, která se do projektu Senior Pas zapojila. Jeho držitelé tak mohou od 1. ledna využívat zvýhodněný vstup i v krytém Aquaparku na Olešné.

“Aktivní senioři mohou kartu Senior Pas u nás využít každý všední den do 14 hodin, a to ve slevě 20 procent z běžného vstupného. Sportplex se zapojil do této služby, abychom nabídli další aktivitu aktivním seniorům a týká se to hlavně plavání, abychom podpořili jejich zdatnost a fyzickou kondici,” sdělila vedoucí Aquaparku Olešná Jana Adamczyk Vicherová.

Město chce najít i další aktivity, které by se mohly do projektu zapojit. To, že projekt nově podporuje také společnost Sportplex, vnímá jako první vlaštovku.

“Jsem velmi rád, že Sportplex se do této aktivity připojil a tím potvrdil, že město opravdu podporuje aktivity seniorů, a chceme, aby senioři v našem městě stárli zdravě. Ještě doplním, kde je možné Senior Pasy získat. Tyto slevové karty je možné si vyřídit v Senior Pointu v Křížovém podchodu v Místku, a to vždy v pondělí, ve středu a v pátek,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Marcel Sikora.

Aktivních seniorů neustále přibývá a hledají stále nové a zajímavé způsoby, jak trávit čas. A právě v tom jim pomáhá Senior Pas, zaměřený na všechny aktivní seniory nad pětapadesát let, kteří vědí, že ta nejlepší léta života jim právě začínají a chtějí pro to něco udělat.

Zájemci o Senior Pas se mohou zaregistrovat a získat další potřebné informace na stránkách www.seniorpasy.cz. Najdou tam i přehled poskytovatelů slev z různých oborů – od cestování, hobby, gastronomie, sportu nebo zdraví, až po muzea, galerie a památky. Za okres Frýdek-Místek je momentálně v databázi 38 položek. Senior Pas už ve městě využívá více jak dva a půl tisíce seniorů.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy