Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nechte se zasvětit do tajů fotografování

Pokud rádi fotíte, následující příspěvek je přesně pro vás. Turistickéinformační centrum opět připravilo pro začínající a amatérské fotografy akci Beskydy a Frýdek-Místek objektivem. Zájemci o minikurz fotografování se ale musí včas přihlásit.

Turistické informační centrum na jaře opět nabízí ideální příležitost pro všechny, kteří touží se svým fotoaparátem co nejlépe zachytit nádhernou přírodu Beskyd či zajímavá místa ve městě a přitom získat užitečné rady od zkušeného fotografa. Připravilo totiž oblíbený minikurz fotografování.

“Letos se mohou zájemci učit od těch nejlepších. Do tajů fotografování je totiž zasvětí Jan Bainar, jehož fotografie se dostala až do vydání celosvětově známého časopisu National Geographic. První kurz odstartuje v sobotu 1. června v 9.00 hodin v Malenovicích pod Lysou horou. Během kurzu se účastníci naučí ovládat své fotoaparáty, hledat kompozice, pracovat se světlem a citlivě se pohybovat v přírodě. Zároveň se naučí čerpat inspiraci z přírody a fotografovaného námětu. Nejvíce záběrů pak účastníci vyfotí v okolí velmi fotogenických Satinských vodopádů,” uvedla marketingová manažerka TIC F-M.

Druhý kurz nadchne na oplátku milovníky městských zákoutí. V sobotu 22. června zavede účastníky do uliček historické části Frýdku, kde se budou snažit zachytit jejich jedinečnou atmosféru. Také tady se bude lidem po dobu celého kurzu plně věnovat zkušený fotograf, který pomůže při hledání těch nejkrásnějších záběrů a pořizování umělecky i technicky co nejkvalitnějších snímků. Každý účastník, který pak do Turistického informačního centra zašle svou nejlepší fotografii pořízenou během kurzu, může navíc získat odměnu v podobě návštěvnické karty Beskydy Card.

“Čtyřhodinového kurzu se mohou zúčastnit jak dospělí, tak i malí fotografové v doprovodu rodiče, přičemž je nutné se zaregistrovat předem na pobočkách Turistického informačního centra v Místku na náměstí Svobody nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí na ulici Hlavní. Uzávěrka přihlášek je vždy 3 dny před samotným konáním akce,” dodala Talavašková.

Podrobnější informace zájemci získají na webových stránkách www.visitfm.cz.

Nahlásit chybu
Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail