Reklama

Nechte se zasvětit do tajů fotografování

Pokud rádi fotíte, následující příspěvek je přesně pro vás. Turistickéinformační centrum opět připravilo pro začínající a amatérské fotografy akci Beskydy a Frýdek-Místek objektivem. Zájemci o minikurz fotografování se ale musí včas přihlásit.

Reklama

Turistické informační centrum na jaře opět nabízí ideální příležitost pro všechny, kteří touží se svým fotoaparátem co nejlépe zachytit nádhernou přírodu Beskyd či zajímavá místa ve městě a přitom získat užitečné rady od zkušeného fotografa. Připravilo totiž oblíbený minikurz fotografování.

“Letos se mohou zájemci učit od těch nejlepších. Do tajů fotografování je totiž zasvětí Jan Bainar, jehož fotografie se dostala až do vydání celosvětově známého časopisu National Geographic. První kurz odstartuje v sobotu 1. června v 9.00 hodin v Malenovicích pod Lysou horou. Během kurzu se účastníci naučí ovládat své fotoaparáty, hledat kompozice, pracovat se světlem a citlivě se pohybovat v přírodě. Zároveň se naučí čerpat inspiraci z přírody a fotografovaného námětu. Nejvíce záběrů pak účastníci vyfotí v okolí velmi fotogenických Satinských vodopádů,” uvedla marketingová manažerka TIC F-M.

Druhý kurz nadchne na oplátku milovníky městských zákoutí. V sobotu 22. června zavede účastníky do uliček historické části Frýdku, kde se budou snažit zachytit jejich jedinečnou atmosféru. Také tady se bude lidem po dobu celého kurzu plně věnovat zkušený fotograf, který pomůže při hledání těch nejkrásnějších záběrů a pořizování umělecky i technicky co nejkvalitnějších snímků. Každý účastník, který pak do Turistického informačního centra zašle svou nejlepší fotografii pořízenou během kurzu, může navíc získat odměnu v podobě návštěvnické karty Beskydy Card.

“Čtyřhodinového kurzu se mohou zúčastnit jak dospělí, tak i malí fotografové v doprovodu rodiče, přičemž je nutné se zaregistrovat předem na pobočkách Turistického informačního centra v Místku na náměstí Svobody nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí na ulici Hlavní. Uzávěrka přihlášek je vždy 3 dny před samotným konáním akce,” dodala Talavašková.

Podrobnější informace zájemci získají na webových stránkách www.visitfm.cz.
Kino na výletě 2019 | Zrodila se hvězda

Dnes 21:15 - 19:18
Frýdek-Místek, Park pod zámkem, Frýdek - Místek

Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

26.06. 21:15 - 19.06. 19:18
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

28.06. 19:00 - 19.06. 19:18
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

MATTES TRADING s.r.o.
Frýdek-Místek
od 17 500 Kč

Detail

Stáj MUSTANG s.r.o.
Frýdek-Místek
od 13 350 Kč

Detail

Vlastimil Matějka
Frýdek-Místek
od 16 280 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu